• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Niye!!!! Katie Cassidy Arrow’a Dönüyor

ÇİZGİ ROMAN

Niye!!!! Katie Cassidy Arrow’a Dönüyor

R.ist.T.O. 30 Mart 2017 1


Background
share close

Arrow dizisinin ilk iki sezonunda verdiği tadı vermediğine sanırım siz de hak verirsiniz. Fakat nedendir bilmem CW (eskiden The WB) dizilerinin içimdeki ergene oynama kabiliyeti beni bile şaşırtıyor. Smallville, Gillmore Girls ve Buffy the Vampire Slayer gibi ergenliğim sırasında severek izlemiş olduğum dizilerin bana bıraktığı bir miras olsa gerek…

Evet herşeye rağmen halen Arrow izlemekteyim ve geçen sezonlara nazaran bu sezonu bir nebze daha izlenebilir kılan şeylerden biri Laural Lance’in diziden “öldürülerek” ayrılmış olmasıydı. Katie Cassidy’nin Arrow’un ilk sezonunda dizinin “oyunculuk” performansını arttıracak bir oyuncu olarak kadroya dahil edildiği izlenimi büyüktü. Yaratılan izlenimin doğruluğu hatta gerçekten bu izlenimin verilmek istenip istenmediği tartışılır fakat, her halukarda ne oyuncunun performansı ne de karakter için yazılan hikayenin hoşuma gittiğini söyleyemem (s&m sex shopundan alınmış gibi kostümü neydi ya…).

Karakteri bir şekil öldürüp diziden çıkarmaları için çok bekledim. Sonunda Cassidy’nin kıçına tekmeyi bastılar ve nihayet çok sevdiğim Black Canary rolü biraz daha düzgün bir karaktere verilmişken bu haber çıktı.geekstra_arrow (1)Dizinin showrunner’ı Marc Guggenheim Cassidy’nin dönüşüne ilişkin şöyle konuştu:

“Arrow dizisiyle ilgili bizi en çok heyecanlandıran şeylerden biri, hikayeninin bizi sürüklediği yere gidiyor olmamız. Geçen sene hikaye bizi Laurel Lance’in trajik ölümüne sürükledi. Bu sezon ortasında ise Laurel’in paralel evrenden gelen benzeri Black Siren ile yeniden karşılaştık. Katie’nin bu karakteri yorumlayışıyla okadar etkinlendik ki bu karakterin hikayesinin daha sona ermediği kanaatine vardık. Katie Cassidy’i yeniden Arrow dünyasına bu sefer Black Siren olarak yeniden katmaktan çok mutluyuz. Gerçi onun Arrow ve DC’s Legends of Tomorrow’da da rol aldığı gö önüne alınırsa ailemizden hiç ayrılmadı diyebiliriz.”

Niye! Neden? VAAAY??? Yani paralel evreniniz var diye, herkesi dirilttik diye Laurel Lance’i geri getirmek… Yapmayın bunu!

Gençler sizin de yorumlarınızı alalım. Black Siren ve Katie Cassidy’nin Arrow’a dönüşü konusunda ne düşünüyorsunuz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.
  1. Sonsuz on 30 Mart 2017

    4’ün ortalarında bıraktım sanırım izlemeyi, zamanımıza yazık ya, ilk 2. sezon gayet tadındaydı 3. ıkınarak izledim, 4’te artık yeter dedim. Bu karakteri de hiç sevmezdim zaten bu yazıyı okuyunca dahada tiksindim ????????????????

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.