• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Red Skull MCU’ya geri mi dönüyor?

ÇİZGİ ROMAN

Red Skull MCU’ya geri mi dönüyor?

David 18 Mart 2017


Background
share close

Marvel Cinematic Universe filmleri tüm zamanların en çok hasılat yapan film serilerinden biri ve genellikle yüksek not ortalamalarına sahipler. Ancak bu filmlerin eleştirildiği tek bir konu var:”Yetersiz kötü adamlar”.

Bu kurala tek istisna: Captain America:The First Avenger. Hugo Weaving’in canlandırdığı Red Skull karakteri MCU’ün en elle tutulur kötü karakteriydi. Fakat onu henüz başka filmlerde görme şansımız olmadı. Açıkcası benim de pek görme umudum yoktu, ta ki bugüne kadar.

Hot97 youtube kanalına bir röportaj veren Samuel L. Jackson karakterinin MCU içindeki gidişatı hakkında konuştu. Karakterinin Black Panter filminde olup olmayacağı sorusuna verdiği yanıt ise şu oldu: “Hayır, benum Vakanda’ya gitmeme izin vermiyorlar.” Sunucu ne demek istiyorsun diye sorunca şu açıklamayı yaptı: “Beni Civil War filminde görmediniz. Ben hala dışarıda bir yerde Skull’ın ne yapmaya çalıştığını çözmeye çalışıyorum.” oldu ve konuşmasını burada keserek muhabirin başka bir soruya geçmeye zorladı.

Açıkçası MCU’nun yetersiz kötü adamları yüzünden potansiyelinden çok daha sönük kaldığını düşünen biri olarak bu haber beni oldukça sevindirdi.

Siz bu gelişme hakkında ne düşünüyorsunuz? Red Skull MCU’ya yeni bir soluk kazandırır mı, yoksa karakter çok mu eskide kaldı?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.