• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Rob Liefeld’de Sinematik Evren Kuruyor

ÇİZGİ ROMAN

Rob Liefeld’de Sinematik Evren Kuruyor

R.ist.T.O. 8 Ocak 2017


Background
share close

Dayımın oğlu dışında artık herkesin bir sinematik evreni var ve belki bu herkesin 10 yıldır beklediği çizgi roman uyarlamaları furyasını çöküşüne neden olacak veya Disney’in Hollywood zirvesindeki konumunu iyice sağlamlaştıracak.

Rob Liefeld 2017’nin ilk büyük çizgi roman anlaşmasına imza atarak haklarına sahip olduğu birçok karakterin sinema uyarlamasına hazırlanıyor. Deadline’ın haberine göre Extreme Universe olarak bilinen bu karakter ve hikayeler Graham King, Akiva Goldsman, Brooklyn Weaver ve Rob Liefeld tarafından beyaz perdeye aktarılacak.

Daha önce de sizlerle paylaştığımız gibi Goldsman Paramount’un Hasbro-Transformers evrenini oluşturmak üzere bir yazar odası oluşturmuştu ve benzer bir çalışmayı Extreme Universe için de yapması bekleniyor.geekstra_liefeld-2Extreme Universe, Liefeld’in Image Comics zamanında yarattığı 9 seri ve 100’e yakın karakteri kapsıyor ve Brigade, Bloodstrike, Cybrid, Lethal, Re-Gex, Bloodwulf, Battlestone, Baboom ve Nito-Gen gibi karakterleri içeriyor.

Deadpool’un gişelerdeki başarısından sonra Liefeld’in diğer karakterlerine büyük ilgi oluşmuş gibi görünüyor. Youngblood, Glory ve Supreme gibi daha popüler karakterlerinin bu anlaşma kapsamının dışında bırakılmış olması daha büyük stüdyolar ile görüşmeler sürdüğünden olabilir veya bir ihtimal Extreme Universe’ın başarılı olması durumunda Liefeld’in kendisi bu karakterlerle birşeyler yapmayı planlıyor olabilir.geekstra_liefeld-1 Eminim çizgi roman yaratıcılarının kendi yapımlarının oluşturduğu ticari gelirden göreceli olarak çok da fazla kazanamadıklarını görmüş ve duymuştur. Zira kendisinin de Marvel’den benzer sebeplerden ayrıldığını düşünürsek, Liefeld’in kendi işinin kaymağını satmaması çok normal geliyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.