• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Spider-Man: Homecoming Üçlemesi Ve Rhino Dedikodusu

ÇİZGİ ROMAN

Spider-Man: Homecoming Üçlemesi Ve Rhino Dedikodusu

Claymore 14 Haziran 2017


Background
share close

Arkadaş canlısı komşumuz Spider-Man beyaz perdedeki yeni gösterisine hazırlanırken, en yeni ağ kafalı oyuncumuz Tom Holland, Fransız Allocine sitesine verdiği röportajda Homecoming’in bir değil tam iki devam filmi olacağını açıkladı.

Tom Holland videoda,  Peter Parker ve Spider-Man’ın büyüdüğünü görmek için sonraki iki filmde yeterince yer olduğundan bahsediyor. Bunu söylerken hikayenin devam filmlerine sarkmasından endişe duyabilecek hayranlar için de Spider-Man: Homecoming’in kesinlikle yarım bir hikayeye sahip olmadığının altını çiziyor. Karakterinin nasıl gelişeceğini ve ergenlikten sonra neler olacağını görmek istediğini belirten Holland, heyencan verici filmlerin bizleri beklendiğinin de müjdesini veriyor. Devam filmleri konusuna açıklık getirmek isteyen sunucuyu da şu şekilde cevap veriyor:

Evet, Spider-Man 2 ve 3 olacak, Homecoming 2 ve 3 olacak.

Hollywood, CA - December 8,2016 Tom Holland and an army of Spider-Men invade Hollywood to debut the Columbia Pictures' SPIDER-MAN: HOMECOMING trailer.
Orijinal Fotoğraf: Hollywood, CA – December 8,2016 Tom Holland and an army of Spider-Men invade Hollywood to debut the Columbia Pictures’ SPIDER-MAN: HOMECOMING trailer. 

Bu arada filmle ilgili dedikodular da hız kesmiyor. Bu sefer ki biraz zorlama ancak baya da heyecanlandırıcı. Spider-Man: Homecoming’in romanlaştırılmış metninin bir bölümünde Vulture’ın (Micheal Keaton) adamlarından Shultz (Bokeem Woodbine) ve Brice (Logan Marshall-Green)’ın ilk Avengers filminden hatırladığımız uzaylı ırk Chitauri’nin silahlarını Donald Glover’ın oynayacağı karaktere satıyorlar. Karakterin adı ise Alex. Hâl böyle olunca kötü adam ve Alex isimleri hayranların kafalarında şimşekler çakmasına neden oldu karakterin olası kimliği ile ilgili heyecan verici bir tahmin ortaya çıktı: Rhino!

Donald-Glover
ilk Rhino, 1969’da Stan Lee ve John Romita Sr. tarafından yaratılıyor. Aleksei Sytsevich, kendisi çeşitli kimyasal ve radyasyona maruz kaldıktan sonra insan-üstü güce kavuşan bir rus mafyası üyesi. Ancak Alex isminin yarattığı heyecan buradan kaynaklanmıyor. Rhino ismi Aleksei’den sonra pek çok kez el değiştiriyor. Son olarak Amerikan ordusundan deneysel bir zırh çalarak Rhino ismini alan Alexander O’Hirn‘de kalıyor. Gelişmiş teknoloji, isim benzerliği ve Vulture ile iş birliği hayranlar için yeterli bağlantılar sanırım. Ben ise bu konuya çok daha şüpheli yaklaşıyorum ve sadece doğru olmasını umuyorum. Ne olursa olsun bunun cevabını Homecoming’de bulmayacağız. Alex karakteri ile ilgili yukarıda yazandan fazlası yok gibi görünüyor film içinde. Belki Homecoming 2 ya da 3’te görürüz.

Bu arada Donald Glover’ın karakteri ile ilgili bilgiler gelmeden önce hakkında çıkan ilk söylenti ise Miles Morales olabileceği yönündeydi. Sadece adamın renginden yola çıkılarak yapılan bir tahmine nazaran Rhino iddiaları daha ayakları yere basan bir dedikodu. Devam filmlerinde bir Rhino görsek çok güzel olmaz mıydı?

Bizimle her konuda muhabbet etmek için Facebook Grubumuza katılabilir, TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip edebilirsiniz.

Bize destek olmak isterseniz ise PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 

Etiketler: .

Avatar
Yazar

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Arşiv

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.