• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Spoiler] Kevin Feige, Adam Warlock Söylentilerine Noktayı Koydu

ÇİZGİ ROMAN

[Spoiler] Kevin Feige, Adam Warlock Söylentilerine Noktayı Koydu

Claymore 7 Mayıs 2017


Background
share close

Kevin Feige, SlashFilm‘e verdiği röportajda Adam Warlock’un Infinity War filminde olup olmayacağı ile ilgili söylentilere cevap verdi. Guardians of the Galaxy’nin yönetmeni James Gunn daha önce Adam Warlock ilgili planları olduğunu ancak bunları üçüncü filmde göreceğimizi belirtmişti. Buna rağmen kısacık da olsa Infinity War filminde Adam Warlock görünür mü söylentileri hız kesmedi.

Bundan sonrası henüz izlemeyenler için Guardians of the Galaxy 2 spoilerı içermektedir. Uyarıyorum SPOILER! Gelmeyin buralar hep SPOILER!the-simpsons-spoiler-dies-107964-1280x0Bahsettiğim bütün bu söylentilerin altını biraz daha harlayan ise GotG 2’nin sonunda gösterilen ekstra sahnelerden biri. Ayesha’nın Adam Warlock’un kozasına ya da onun işlevini gören başka bir mekanizma olduğunu tahmin ettiğimiz bir şeye bakarak “Ona Adam diyeceğiz.” demesi oldu. Bu sahne pek tabii ki hayranları heyecanlandırdı. Sonuçta Adam Warlock’la ilgili ilk kıvılcım çakmıştı, James Gunn her ne kadar üçüncü filmi bekleyin dese de Kevin Feige’den bir ses çıkmamıştı ve bu umut var demekti. Kevin Feige ise verdiği röportajda müjdeyi vermek yerine baltasını çıkarıp masaya koydu ve dedi ki,

Adam, Infinity War‘da yok.

Kevin, abi n’aptın? Bu film büyük oranda bir Infinity Gauntlet filmi olacak gibi duruyor. Çizgi romanın kilit karakteri olan ve Thanos’la oldum olası husumetleri bilinen Adam Warlock’un bu filme dahil edilmemesine aklım ve mantığım anlam veremiyor. Sinematik evrenin kendine has bir hikaye çizgisi ve anlatımı olduğu aşikar ama… Ama işte hep bir “ama…” var bu konuda. Ne diyelim, Kevin’a ve ekibine güveniyoruz hala.Stan-Lee-surprisedRöportaj sırasında GotG 2’nin bir diğer ekstra sahnesi olan Stan Lee’nin sahnesi hakkında da üstü kapalı olarak konuşuyor Kevin Feige. Marvel evreninin olaylara karışmayan sadece izleyen ve kayıt tutan varlıkları olan Watcher’lara birlikte gördüğümüz Stan Lee hakkında hemen teoriler üretilmeye başlanmıştı. Bunların başında, biraz da bariz olan Stan Lee’nin de bir Watcher olduğu hatta Watcher Uatu olduğuydu. Kevin ise bu konuda şunu diyor,

Şöyle diyelim, Stan Lee Marvel sinematik evrenine özgü, Watcher’larla takılabilen ve onlara kendi hikayelerini anlatan farklı tür bir varlık.

Buradan Stan Lee’nin aslında Watcher olmadığını anlıyoruz. Gizemi ve kendine has sahneleri devam edecek gibi. Watcher’ları görmek ve Stan Lee’nin de yavaş yavaş hikayede kendine yer edinmeye başlaması hoş detaylar.

Guardians of the Galaxy 2 ile ilgili daha fazla fikir edinmek için buradan yazarlarımız Davidunratedlogician ve ExOblivione‘ın yazılarına bakabilirsiniz.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Avatar
Yazar

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Arşiv

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.