• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right X-Men Filmlerinde Crossoverlar Ufukta!

ÇİZGİ ROMAN

X-Men Filmlerinde Crossoverlar Ufukta!

R.ist.T.O. 3 Şubat 2017


Background
share close

X-Men filmlerini beyaz perdeye taşıyan Bryan Singer, Mashable ile yaptığı röportajda X-Men film serisinin geleceği ile ilgili sorular yanıtladı.

Crossoverlar bekleyebilirisiniz. Bu benim söyleyebileceğim tek şey. Daha fazla detaya giremem. X-Men filmlerinden ara ara uzaklaşıyorum fakat 20 yıldır bu işin içindeyim. Sözleşmeyi 1996 yılında imzalamıştım! İlerde crossoverlar ve tekil filmler olacak. Olması gereken de bu. X-Men dünyası, geri kalan Marvel dünyası kadar büyük. Neden olmasın?

Bryan Singer FX’in yeni dizisi Legion’un yönetici yapımcılarından,  henüz adı açıklanmamış (ve haberini şurada sizlerle paylaştığımız) X-Men dizisinin de yönetici yapımcılığını yapmakta ve bu yeni dizinin pilot bölümünü de kendisi yönetecek.

Bu gizemli X-Men dizisinde X-Men üyelerin de ara ara dahil olacağı söyleniyor. Belki de Singer’ın crossover’dan kast ettiği şeylerden biri bu.

X-Men filmlerinin Fox’ta devam edeceği belli (yakın zamanda hakları Marvel’e geri verilmez) ve Sony-Disney anlaşması gibi lisans ortaklığının da pek söz konu su olacağını sanmıyorum. Belki de teee  2009’da Wolverine ile yapmaya çalıştıkları ve şimdi Star Wars’ın yaptığı gibi ana bir X-Men serisi ve karakterler için solo Origins filmleri çekmek gibi bir fikirleri vardır…

Fakat crossoverlardan söz edip bir Deadpool, X-Men filmi çekmezlerse çok üzülürüm çok!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.