• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right X-Men Serisi Bir Oyuncu Daha Kaybetti

ÇİZGİ ROMAN

X-Men Serisi Bir Oyuncu Daha Kaybetti

R.ist.T.O. 25 Şubat 2017


Background
share close

Evet bugün Logan haberleri günü sanırım.

Hugh Jackman’ın Logan filmiyle Wolverine rolüne veda ettiğini biliyoruz. Konu ile ilgili birçok haber ve spekülasyonlar var. Bir tarafta eğer Wolverine’in Avengers’a dahil olması durumunda geri dönebileceği gibi imkansız görülen ihtimaller varken diğer yandan Hugh Jackman kendi ağızıyla “3 yıl sonra kararım değişir mi bilemiyorum” da demiyor değil.

Ufukta Deadpool 2 ve X-Force gibi Wolverine’i kadrosunda barındırmak isteyen filmler varken Ryan Reynolds “seyirci isterse nasıl geri çevirebilir ki?” diyerek mahalle baskısı çağırısında bulunuyor. Fakat Logan filmiyle X-Men dünyasına veda eden tek isim Hugh Jackman değil.

Yılların Profesör Charles Xavier’i Patrick Stewart da seriye veda ediyor. Entertainment Weekly ile konuşan oyuncu şöyle konuştu.geekstra_professor x (1)

Bir hafta önce Cuma gecesi Berlin’de üçümüz oturduk ve filmi izliyorduk (Hugh Jackman ve James Mangold ile birlikte). Filmden ilk defa izlediğimden de çok etkilendim. Belki de bu iki kişi ile birlikte izliyor olmamdan kaynaklanıyordu. Film bitmek üzereydi – ve bu bir itiraf –  Hugh elini uzattı ve o son dakikalarda elimi tuttu. Ona baktığımda gözlerinden yaş aktığını gördüm ve benim de aynı şeyi yapmakta olduğumu farkettim. Film bitti ve sonrasında sahneye çıkacaktık fakat önce jeneriklerin bitmesi gerekiyordu. O an farkettim ki bundan daha iyi, daha mükemmel, daha duygusal, hassas ve güzel bir şekilde Charles Xavier’e veda edilemezdi. O akşam Hugh’a söyledim. “Benim için de bu son. Bitti.”

Patrick Stewart’ı bir daha Profesör X olarak göremeyecek olmamız çok üzücü. Fakat rolü (umarım uzun yıllar) James McAvoy’un elinde güvende olacak olması az da olsa teselli veriyor.

Ülkemizde 3 Mart’ta vizyona girecek Logan: Wolverine filmi James Mangold tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Wolverine rolünü son üstlenişi olacak Hugh Jackman, Boyd Holbrook, Patrick Stewart, Doris Morgado, Stephen Merchant, Richard Grant gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.