• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Yeni Bir Witchblade Dizisi Geliyor!

ÇİZGİ ROMAN

Yeni Bir Witchblade Dizisi Geliyor!

R.ist.T.O. 25 Ocak 2017


Background
share close

Daha önce TNT tarafından 2000’li yıllarda dizi olarak uyarlanan Witchblade, Image Comics’in en ünlü ve en uzun ömürlü karakterlerinden biri.

Yapılan açıklamaya göre Sony Pictures Television ve NBC Universal tarafından geliştirilen proje NBC’de yayımlanacak. Polisiye prosedürel unsurlara sahip olacağı söylenen dizi çizgi romanlarda da polis olan Sara Pezzini’nin Witchblade ile birlikte yüz yüze geldiği doğa üstü maceraları konu alacak.

1995’ten bu yana yayımı devam etmekte olan Witchblade’in bir çok spinoff ve paralel serileri bulunuyor.geekstra_witchbladeTNT de iki sezon yayımlanan orijinal diziyi izlediğimi hatırlasam da içeriği ile ilgili hiçbir şey aklımda kalmamış. NBC’nin Grimm dizisiyle doğa üstü polisiye kulvarında hali hazırda güçlü bir dizisi var. Belki de CW’nun yaptığı gibi benzer konseptteki dizilerle reytinglerini güçlendirme istiyorlar. Witchblade’in çizgi roman uyarlaması olmasının da diziyi yayımlama kararlarına etkisi olmuştur.geekstra_witchblade3Umarım kayda değer bir dizi çıkar çünkü çizgi roman uyarlamalarının kullanım alanları genişledikçe başarısız olma şansı artıyor, başarısızlık sayısı arttıkça da türe olan ilgi ve yatırım azalacaktır.

Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir? Witchblade dizisi gelse izler misiniz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.