• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Yeni Bir X-Men Dizisi Geliyor Ve Tanıdık X-Men Karakterleri De Görünecek

ÇİZGİ ROMAN

Yeni Bir X-Men Dizisi Geliyor Ve Tanıdık X-Men Karakterleri De Görünecek

R.ist.T.O. 27 Ocak 2017 1


Background
share close

Fox, yakında ekranlara gelecek Legion haricinde bir X-Men dizisi hazırlığında. Daha önce bu olası dizi için çeşitli söylentiler internet ortamlarını karıştırmış, dizide Sentinellerin olacağı ifade edilmişti.

Henüz adı konmamış projenin yönetici yapımcılığını Bryan Singer’ın üstleneceği ve pilot bölümünü çekeceği açıklandı. Pilot bölümü Burn Notice’in yaratıcısı Matt Nix tarafından yazılacak ve Nix, Singer ile birlikte yönetici yapımcılığı üstlenecek.

Bryan Singer’ın yarattığı ve şekillendirdiği X-Men film evreninden uzak olacağı belirtilirken yine de X-Men sinematik evrenine dokunacağı da söyleniyor.

Dizinin pilot bölümünün konusu şöyle:

Sıradan bir çift çocuklarının mutant güçlerine sahip olduğunu öğrenir. Hükumetin baskısından kaçan aile, bir yer altı mutant akımı ile karşılaşır ve hayatları için mücadele vermek zorundadır.

Nix CNET’e verdiği bir röportajda:

Filmler ve çizgi romanlar X-Menlerle başlıyor ve dünyayı X-Menlerin perspektifinden değerlendiriyor. Dizimiz hikayeyi yalnızca mutant ve X-Men olan ve o dünyayı bilenlerle sınırlandırmayarak bu konstepti tersine çeviriyor.

Aynı zamanda daha samimi bir hikaye olacak. Dizilerin iyi yaptığı şeylerden biri de bu. Mutantların gündelik sorunları ve mücadelelerini daha yakından işliyoruz. Bu iki saatlik bir filmde ele alınması zor bir şey çünkü filmlerden olayların hızlıca gelişmesi ve büyük bir aksiyona bağlanması gerekiyor. Daha ince detayları daha uzun bir zamana yayarak işleyebileceğiz.

Hangi X-Men karakterlerini göreceğimiz sorulduğuda:

Söyleyebileceğim tek şey… bazı şeyler hala havada fakat benim bu konuda bir açıklama yapamıyor olmam size biraz ip ucu veriyor olsa gerek. Dizide yer alacak bazı karakterlerin seyircileri çok heyecanlandıracağına eminim. Detay veremiyorum ama hiç X-Men olmayacak da demiyorum.

Yukarıdaki bilgiler sanki hikayenin Days of Future Past’e konu olan anti-mutant, distopik gelecekte geçebileceği ihtimalini akla getiriyor. Belki de Bishop’un hikayesini ele alıyorlardır?geekstra_bishopZaman yolculuklu bir Bishop hikayesi… İyi yapılırsa tadından yenmez! Gençler, sizin bu yeni X-Men dizisiyle ilgili bir teoriniz var mı?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: , , , , , , .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post
Post comments (1)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Victor Frankenstein Fragmanı Yayınlandı

Ülkemizde 27 Kasım 2015'te gösterime girecek olan yeni Frankenstein filmi Victor Frankenstein'ın ilk fragmanı yayınlandı....

Days of Future Past Yazı Dizisi – 2

Yazı dizimizin 2. haberine hoş geldiniz (İlk yazıyı okumadıysanız hemen şuraya). Hızlı bir giriş yapalım...

Kapat