• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Avengers: Infinity War Kadrosu Genişliyor!

ÇİZGİ ROMAN

Avengers: Infinity War Kadrosu Genişliyor!

Claymore 3 Haziran 2017


Background
share close

Infinity War filmi kadrosunda elde avuçta ne varsa kullanmaya kararlı gibi görünüyor. Bunlardan sonuncusu ise Black Panther filminde de kötü adam olarak karşımıza çıkacak olan Man-Ape. IMDB resmi twitter sayfasında Black Panther filminde Man-Ape’i canlandıracak olan aktör Winston Duke‘un Avengers: Infinity War filminin kadrosuna katıldığını duyurdu.

Çizgi romanlarda, T’challa ile birlikte Wakanda’nın en güçlü savaşçalarından biri olan M’Baku, Black Panther Avengers’a katılmak için Wakanda’yı terk ettiği sırada T’challa’ya ihanet etmiş ve White Gorilla klanının başına geçmişti. Wakanda’da nadir bulunun beyaz gorillerden birini öldürerek kanında yıkanan ve etini yiyen M’baku, beyaz gorilin güce sahip olup Man-Ape ismini almıştı. Black Panter filminde ise bunun nasıl işleneceği henüz belli değil.infinty-war-setMan-Ape’in filmdeki rolü hakkında bir bilgi yok ancak kötü adam tarafında olacağına şüphe yok. Bununla birlikte şu ana kadar Avengers: Infinity War filminde kesin olarak göreceğimiz karakterler ise Iron-Man, Captain America, Black Widow, Thor, Hulk, Vision, Scarlet Witch, Hawkeye, Falcon, Black Panther, Spider-Man, Star Lord, Rocket Raccoon, Drax, Gamora, Groot, Nebula, Mantis, Captain Marvel, Dr. Strange, Wong, The Collector ve Thanos. Ant-Man ise henüz resmi olarak duyurulmasa da neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Winter Soldier’ı ise yine çok yüksek bir ihtimalle filmde göreceğiz. Söylentiler arasında ise Nick Fury, Maria Hill, T’challa’nın kız kardeşi Shuri ve Thor: Ragnorak filminden Valkyrie ve Hela isimleri var. Guardians of the Galaxy 2 filminde patlama yaratan Yondu karakterinin ise James Gunn tarafından filmde olmayacağı son olarak açıklandı. Yine üzücü ve şaşırtıcı bir şekilde Adam Warlock da filmde göremeyeceğimiz karakterler arasında.

İki film olarak planlanan mücadelenin ilki olan, Anthony ve Joe Russo kardeşler tarafından yönetilen Avengers: Infinty War, Nisan 2018’de vizyona girecek. Filmden önce Thanos, Infinity Gauntlet ve Sonsuzluk Taşları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz buradan daha önce hazırladığımız rehbere bir göz atabilirsiniz.

Bizimle her konuda muhabbet etmek için Facebook Grubumuza katılabilir, TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip edebilirsiniz.

Bize destek olmak isterseniz ise PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Avatar
Yazar

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Arşiv

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.