• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Carnage, Venom Filminde!

ÇİZGİ ROMAN

Carnage, Venom Filminde!

Claymore 22 Haziran 2017


Background
share close

Venom filminde bir değil iki simbiyot birden göreceğiz. Bunu biz demiyoruz. The Hollywood Reporter diyor. Hem de Tom Rothman’ın ağzından!
Filmle ilgili sanırım daha iyi haber alamazdık. R-rated olacak Venom filmi için daha iyi bir karakter düşünemiyorum. Henüz hikaye içerisindeki rolü belli olmasa da çok büyük olasılıkla Venom’un karşında göreceğiz Carnage’yi. Beyaz perdede bir Venom – Carnage kapışmasını ne olursa olsun kaçırmak isteyeceğimi sanmıyorum.

Venom_VS_Carnage_(_Venom_Wins_)

Çizgi romanlarda Eddie Brock’un (Tom Hardy) simbiyot yardımıyla hapishaneden kaçarken hücre arkadaşı olan acımasız seri katil Cletus Kasady’e simbiyotun bulaşmasıyla ortaya çıkıyor Carnage. Venom’dan daha güçlü ve çok daha acımasız olarak. Kasady’i kimin oynayacağı henüz belli değil. Ancak her ne kadar yaşlanmış olsa da Watchmen’deki Rorschach performansını gördüğümden beri, bu adam Carnage olsa ne güzel olurmuş dediğim Jackie Earle Haley oynasa çok mutlu olurum.

Tom Hardy’nin Eddie Brock’u Cletus Kasadyy’e karşı. Düşündükçe yerimde duramıyorum. Ruben Fleischer’ın yöneteceği, bu sonbahar çekimlerine başlanacak olan Venom, 5 Ekim 2018’de vizyona girecek.
Bu arada haberle birlikte benim gibi yerinizde duramıyorsanız, filme kadar heyecanınızı bir nebze olsun yatıştıracak Venom Carnage hikayesini okumanızı öneririm. Aynı zamanda Marmara Çizgi Yayıncılık tarafından basılan Türkçe cildinin olduğunu duymak da sizi sevindirecektir.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Avatar
Yazar

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Arşiv

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.