ÇİZGİ ROMAN

Russell Crowe = Cable?

R.ist.T.O. 27 Şubat 2017


Background
share close

Geçenlerde Twitter’da Russel Crow ve Rob Liefeld arasında ilginç bir yazışma döndü.

Liefeld Russel Crowe’a Cable rolü için okuma yapmaya (Türkçesini bilmediğim, role talip olan oyuncuların gelip filmden birkaç sahne okuyarak yönetmenin role en uygun oyuncuyu seçtiği süreç) davet etti. Bunun üzerine Crowe “okuma mı?” diyerek cevap verdi. Anlaşılan Crowe, kendisinin bir “okuma”ya çağrılmış olmasına kızmış.

Fakat sonrasında birileri Deadpool 2 ve Cable rolü ile ilgli olan biteni anlatmış olmalı ki hemen rolü Ryan Reynolds’a atmış (kısaca “sen git ağabeyin gelsin” demiş).

Liefeld buna cevaben özür dileyerek Crowe’un Cable olarak nasıl görüne bileceğini iki paint hamlesiyle paylaşmış (yani “abi bi kusur ettik ama bak fena durmuyor sanki…”).

Açıkçası Cable rolünde Russell Crowe’u hiç hayal etmemiştim. Liefeld’in paylaştığı görselden de pek ikna olduğumu söyleyemeyeceğim. Zira Crowe’un yüz hatlarının çok yuvarlak olduğu kanısındayım ve Cable için daha kare ve keskin hatlar görmek isterim.

Siz ne düşünüyorsunuz gençler?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.