Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Guardians of the Galaxy Vol.2’den Sahne Arkası Görüntüleri

Guardians of the Galaxy Vol.2’nin Super Bowl reklamından sonra sanırım bir çok mecranın filmle ilgili ambargoları kaldırılmış olmalı ki bir çok yeni haber ve görseller paylaşılıyor.

Filmin sahne arkası görüntülerinin yanısıra filmin konusu ile ilgili birkaç detay paylaşıldı. Bundan sonrası spoiler içerebilir, bizden söylemesi.

/Film’in haberine göre filmin hikayesiyle ilgili şöyle detaylar açıklanmış:

  • Vol.2 ilk filmdin 3 ay sonrasında geçiyor.

  • Guardians artık galakside belli bir ücret karşılığı iyilik yapan bir ekip olarak konumlanmış durumda. Guardianlar Sovereign ırkını, gezegenlerine saldıran bir yaratıktan kurtarmak için mücadele etmektedir ücret olarak ise Sovereignlerin yakalamış olduğu Nebula, Star-Lord’a teslim edilecektir.

  • Yaratığın alt edilmesine karşılık Nebula’yı yeterli bir ödeme olark görmeyen Rocket Sovereignlerden gezegenlerinin enerji kaynağını çalar ve tabii ki Sovereignler ve liderleri Ayesha tarafından bu durum pek hoş karşılanmaz. Enerji kaynaklarını geri almak ve Guardians’dan intikamlarını almak için Ravagers’ı tutarak peşlerine takarlar.

  • Guardians Nebulayı Xandar gezegeninde bulunan Nova Corps.’a teslim etmek üzere yola çıkarlar fakat tahmin edileceği gibi işler beklendiği gibi yürümez.

  • Yondu Ravagers’ın Guardians’ı avlamasını istemez fakat daha önce Star-Lord’dan bir kere kazık yemiş olan Ravagers tayfası Yondu’nun emirlerine karşı gelerek ayaklanır ve Taserface Ravagers’ın liderliğini elegeçirir.

  • Filmin başlarında ekip gruplara ayrılacaktır ve filmin geri kalan kısmı ekibin yeniden bir araya gelip gelemeyeceği üzerinedir.

  • Filmin iki ana kötüsü Ayesha ve Taserface olacaktır.

  • Guardians’ın Ronanı alt etmesi ve bir Sonsuzluk Taşını ele geçirmiş olması haberi galaksiye yayılır ve Ego’nun da kulağına gelir. Ego, oğlunu bulmak üzere yola çıkar. Görünen o dur ki Ego, yıllar önce Yondu’nun Peter’ı ona getirememiş olması üzerine yıllardır oğlunu aramaktadır.

  • Ego asistanı Mantis ile yolculuk etmektedir. Mantis, Drax’ı bile “zeki” gösterebilecek kadar saf bir karakterdir.

  • Filmde bir Guardians’a yeni bir isim daha eklenmesi planlanmış fakat senaryo revizyonları sırasında filmden çıkartılmış. Gunn’a göre bu karakterle ilerdeki Guardians filmlerinde tanışacağız.

5 Mayıs’ta vizyona girecek olan film yine James Gunn tarafından yönetiliyor ve Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Mautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Glenn Close gibi ilk filmde gördüğümüz kadronun dışında Kurt Russel, Elizabeth Debicki, Pom Klementieff gibi yeni isimleri de kadrosunda bulunduruyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] The Flash 2×20 Promosu ve Galeri

Flash dizisi son bir iki bölümde beni biraz hayal kırıklığına uğratmış olsa da yeni ve...

[Fragman] Batman v Superman TV Spotları ve WonderCon’a Özel Kapak

Batman v Superman hypeının Deadpool sonrası çok daha yükseleceğini tahmin ediyordum fakat henüz beklediğim kadar...

Kapat