• Home
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right GPoD XL EP02: THOR Ragnarok
play_arrow

MARVEL

GPoD XL EP02: THOR Ragnarok

Geekstra 27 Kasım 2017


Background
share close

Selam Gençler!
Yeni Podcast serilerimizden GPoD XL’in ikinci bölümünü dinlemeye hazır mısınız? 
GPoD XL de neymiş diyecek arkadaşlar için şöyle kısaca açıklayayım. GPoD XL, Kafkaesk ve R.ist.T.O.’un hazırlamaya devam edeceği GPoD’un daha kapsamlı ve ekipçe hazırlanan bir versiyonu olacak.Yeri geldiği zaman GPoD’da konuşulan bir mevzu daha da geniş bir kadro ile yeniden değerlendirilecek, yeri geldiği zaman GPoD’da konuşulan saçmalıklardan kendini sıyırıp fakrlı bir konu işleyecek.
Neyse. Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu bölüm konumuz Thor Ragnarok! R.ist.T.O., Claymore, Türkay, Unratedlogician ve yeni yazarlarımızdan Mert ve Buğrahan’nın da katıldığı bu podcastte sizce bu adamlar film hakkında ne dedi?
Anlamsız bir soru oldu. Bence okumayı bırakın, dinlemeye bakın!
  • cover play_arrow

    GPoD XL EP02: THOR Ragnarok
    Geekstra

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Tagged as: , , , , .

Previous episode
Similar episodes
Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
[Fragman] Into The Woods

Disney’in “Into The Woods” filminin ilk fragmanı sonunda yayımlandı. Stephen Sondheim’in müzikalinden uyarlama olan filmin...

Matt Damon Bourne’a Dönecek Mi?

Geçenlerde Matt Damon’un Bourne serisine dönme ihtimali üzerine bir haber paylaşmıştık sizinle (linkin zart!). Sonrasında...

Kapat