Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Logan Filminden 3 TV Spot Daha

Logan filminin vizyon tarihi yaklaşıyor ve TV Spotlar yağmaya başladı. Sanırım aşağıda paylaştıklarım 4,5 ve 6. TV Spotları.

Değişmiş bir dünya, mutantsız bir dünya ve Logan’ın güçlerinin neredeyse tükenmiş olduğu bir dünyaya götürecek Logan. Spotların adlarına dikkat ederseniz “We Need The Girl (Kıza ihtiyacımız var)”, “Save One (Birini kurtar)”, “The World Is Not The Same (Dünya eskisi gibi değil)” gibi başlıkların kullanıldığı görülüyor.

Bu konseptler bana acı tatlı bir Heroes flashback’I yaşatmadı değil. “Save the cheer leader, save the world”… X-23’ün kurtarılması üzerine belli ki mutantların kaderi bağlanacak. Hikayenin tam olarak neyi ele alacağı ve nasıl ilerleyeceğini çok merak ediyorum doğrusu.

Her ne kadar ana X-Men serisiyle alakasız bir stand alone film olacak olsa da bir şekilde X-23 karakterinin Fox’un X-Men sinematik evreninde var olmaya devam etmesini de istiyorum. Umarım Hugh Jackman’ın Wolverine rolünden veda edeceği bu filmde X-23’ü tek sıkımlık kurşun olarak kullanmazlar.

3 Mart’ta vizyona girecek olan Logan filmi James Mangold tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Wolverine rolünü son üstlenişi olacak Hugh Jackman, Boyd Holbrook, Patrick Stewart, Doris Morgado, Stephen Merchant, Richard Grant gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Söylenti] X-23 Wolverine 3 Filminde Görünebilir

Wolverine 3 filminin Hugh Jackman’ın son Wolverine performansı olacağını biliyoruz. Açıkçası Wolverine’in X-Men film serisini...

LEPRECHAUN YENİDEN!

Ara ara burada söylüyorum; nerede leş korku filmi orada ben, nerede b sınıfı korku/komedi orada...

Kapat