Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Maisie Williams X-Men Sinema Evreninde ?

Bildiğimiz gibi X-Men evreni, X-Men: Apocalypse ile karakterlerde yenilenmeye gitmişti, kadro değiştirmişti. Bu yeni oyunculardan birisi de Game of Thrones‘tan tanıdığımız Sophie Turner idi.

sophie turner x men ile ilgili görsel sonucu

O zamandan beri konuşulan Game of Thrones’tan tanığımız ve Sophie Turner ile de “kankalıkları” bilinen Maisie Williams‘ın X-Men evrenine katılması konusu kesin değildi, açıklama da yoktu. Ki Maisie Williams’ın da zamanında “Marvel evreninide olmayı isterdim” tarzında bir açıklaması da vardı.

Bu doğrulandı gibi bir şey oldu. Gelecek X-Men (değişiklik olmazsa New Mutants) filminin yönetmeni Josh Boone twitter üzerinden konsept bir çizim paylaştı ve Maisie Williams’ı etiketledi. Resmi bir açıklama olmasa da kuvvetle muhtemel “Arya Stark”ı X-Men evreninde göreceğiz anlamına geliyor.

Konsept çizimde gördüğümüz karakter Wolfsbane(Rahne Sinclair) The New Mutants üyesi bir çizgi roman karakteri. Özel güçleri görselde de belli olduğu gibi kurtadam ve insan-kurtadam arası ara formlara dönüşmek. Kendisi iskoç bir karakter aynı zamanda.

Sonuç olarak tam resmi bir açıklama olmasa da artık Maisie Williams da X-Men evreninde desek yanlış olmaz herhalde ?

Haber: Can Öztaş


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Jason Momoa’dan Aquaman Yapmaca

Bu sabaha karşı bir haber düştü. Çirkin bir haber (kime göre, neye göre? BANA GÖRE...

Geekstra’nın Yeni Yazarları, Aramıza Hoşgeldiniz!

Selam gençler! Bir süre önce yeni yazar arayışında olduğumuzu duyurmuştuk. Bu duyurumuz sonrası takipçilerimizden gelen...

Kapat