Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Shia LaBeouf’un Son Filmi’nin İngiltere’de Sattığı Bilet Sayısı : “BİR”

Shia LaBeouf farklı bir adam. İyi bir aktör mü iyi bir sinemacı mı, emin değilim? Fakat cidden farklı bir adam. CNN‘İn haberine göre oynadığı son film olan Man Down Amerika’dan aylar sonra İngiltere’de bu hafta vizyona girdi ve ilk gün gişede tam şu kadar bilet sattı: BİR.

Shia LaDeouf, center, stars as a Marine returning from Afghanistan in "Man Down."

Filmi izlemedim fakat eleştirmenler tarafından neredeyse hiç olumlu görüş alamamış. Tabii Amerika’dan aylar sonra, DVD ve Blu-ray ile aynı anda İngiltere’de vizyona girse de sadece tek bir bilet satması üzücü bir durum. Ama başka bir açıdan bakınca ortalama bir sayıda bilet satsaydı, haber değeri bile olmayabilirdi.

Filmde bir asker olan LaBeouf, Afganistan’dan döndükten sonra oğlunu arıyor. Jai Courtney, Kate Mara ve Gary Oldman filmde karakterlere can verirken yönetmen koltuğunda ise Dito Montiel oturuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
EUROPA REPORT FRAGMANI

District 9'dan tanıdığımız (A Takımı filmindeki tek iyi şey kendisiydi ayrıca) Sharlto Copley bilimkurgu-korku türüne...

2014’ün En Çok Beklenen Filmleri Oylaması!

Eş-dost ortamında, geek mecralarında, forumlarda, kızlı-erkekli evlerde ve podcastlerimizde sürekli konuşuyoruz; 2014 bizler için fena...

Kapat