Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

The Game Awards 2017 – Özet, Duyurular, Ödüller

Öncesinde de bahsettiğim gibi, Dünya’da ilk kez TGA sırasında yayınlanan on dokuz oyun trailerı vardı ve bunların tam sekiz tanesi yeni oyunlara aitti. Tüm videoları aşağıda izleyebilirsiniz, hepsine dair bir iki kelam da edeceğim.

 

– WORLD WAR Z –

2007’de TimeShift oyunuyla ses getirmiş ve 2017’de yayınlanan Quake Champions üzerinde çalışmış Amerikan oyun geliştirici stüdyosu Saber Interactive, aynı isimli filmden uyarlanan World War Z oyununu TGA 2017 sırasında duyurdu. Şu an elimizde oyunun yakında (?) çıkacağı, Third Person Action türünde olacağı ve PC, XBOX ONE ve PS4’da yayınlanacağı dışında bir bilgi yok.

– VACATION SIMULATOR (VR) –

Bu sene içinde en çok satılan VR oyunları arasında yer alan ve Game Developers’ Choice Awards‘ta En İyi VR Oyunu ödülünü göğüsleyen Job Simulator‘ı geliştiren Owlchemy Labs, yeni oyunu Vacation Simulator’ı TGA 2017 sırasında duyurdu. Oyun, 2018 içinde PS VR, Oculus Rift ve HTC Vive için yayınlanacak.

Klavyenizi ← → kullanarak ilerleyin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GPoD 65: SDCC’den Haberler

Selam Gençler! Size, sanki oradaymışız numarası bile yapmadan odamızda yatağın üstünde yayarak, telefondan izlediğimiz fragmanlar...

[Spoiler] Alien: Covenant, Prometheus’a Bağlanıyor

İlk Alien filmi abartısız çocukluk travmamdır. Aylarca süren kabuslara, gecenin sessizliğinde evin içinden gelen her...

Kapat