Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[PODCAST] D.B.Y.Ö.T.Ş. 01: Dev Tuhaflık

Selam Gençler,

D.B.Y.Ö.T.Ş’nin bu ilk bölümünde (0. bölümü dinlemediyseniz klik klik) Raymond ve Kafkaesk, Stranger Things 2. sezon ve Saadettin Teksoy konusu ile muhabbete başlayıp oradan Justice League filmine ve sonrasında bir şekilde Top Gun 2’ye, boktan John Cusack filmlerine ve dandik Stephen King uyarlamalarına geçiş yapıyor sonra da ne konuştuklarını unutup koşarak uzaklaşıyorlar.

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer erken erişim hakkını kazanmak isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz. Ana sayfada sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Comments to [PODCAST] D.B.Y.Ö.T.Ş. 01: Dev Tuhaflık

  • Efsane program olmuş gülmekten çenem ağrıdı. Devamı gelsin! Hatta daha fazla kişiye ulaşmak için bunları Youtube’da atsanız ne güzel olur. Hem siz de motivasyon olursunuz. Sitenize yorum yapan sayısı çok az.

    Can Bolat 29 Aralık 2017 12:48 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Playstation 4: Perfect Day [Resmi Tanıtım Filmi]

15 Kasım'a ne kaldı? 1 ay yahu! Biz 15 Kasım'a geri sayaduralım Sony, Playstation 4...

Lovecraft Evreninin Derinliklerinden Yeni Bir Yerli Oyun: Stygian!

H. P. Lovecraft’ın eserlerini herkes ucundan köşesinden biliyordur. Korku/Fantezi türünün en büyük temel taşlarından birini...

Kapat