Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD XL EP02: THOR Ragnarok

Selam Gençler!
Yeni Podcast serilerimizden GPoD XL’in ikinci bölümünü dinlemeye hazır mısınız? 
GPoD XL de neymiş diyecek arkadaşlar için şöyle kısaca açıklayayım. GPoD XL, Kafkaesk ve R.ist.T.O.’un hazırlamaya devam edeceği GPoD’un daha kapsamlı ve ekipçe hazırlanan bir versiyonu olacak.Yeri geldiği zaman GPoD’da konuşulan bir mevzu daha da geniş bir kadro ile yeniden değerlendirilecek, yeri geldiği zaman GPoD’da konuşulan saçmalıklardan kendini sıyırıp fakrlı bir konu işleyecek.
Neyse. Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu bölüm konumuz Thor Ragnarok! R.ist.T.O., Claymore, Türkay, Unratedlogician ve yeni yazarlarımızdan Mert ve Buğrahan’nın da katıldığı bu podcastte sizce bu adamlar film hakkında ne dedi?
Anlamsız bir soru oldu. Bence okumayı bırakın, dinlemeye bakın!

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Batman v Superman Dondurmaları!

Batman v Superman kopromosyon çalışmaları mısır gevreğinden sonra dondurmalara da sıçramış. Cold Stone Creamery bildiğim...

HEDİYEYE GEL!

Oyun dünyası takipçileri hayatımıza Half Life oyunu ile giren Valve firmasını elbette biliyorlardır. Her ne...

Kapat