Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD 74: Geekstra Ekip Muhabbeti 1/2 – Justice League Fragmanı

Selam Gençler!

Nasılsınız? Podcastimizde bugün farklı birşeyler deniyoruz. Davidzero, Claymore, Unratedlogician ve R.ist.T.O. Discord üzerinden (Skype’a ölüm!) Justice League ve Star Wars Ep:8 The Last Jedi fragmanlarını konuşuyorlar. Hem Justice League hem de Last Jedi fragmanları konuşuldu fakat podcast biraz uzadığından iki parçaya bölerek yayımlamaya karar verdik ve bu bölüm başlığından da anlaşılacağı üzere Justice League bölümü.

Bu yeni bir format ve eğer sizin de hoşunuza gider ise bu tarz podcastlerin sayısını arttırmaya çalışacağız. Bize fikir ve önerileriniz sunmayı unutmayın.

Ha, birkaç şey daha.

 1. Yeni yazar alımlarına başlıyoruz. Geekstra yazarı olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, yeni veya eski bir yazınızı info@geekstra.com adresine göndermek. Geekstra ekibi olarak yazılarınızı inceledikten sonra beğendiğimiz yazarları aramıza davet edeceğiz (Davidzero, Claymore ve Unratedlogician aramıza buna benzer bir süreçten sonra katılmıştı).
 2. Eğerki bu podcastimizi beğendiyseniz ve devamı gelsin istiyorsanız, podcastimiz için bir isim önerebilirsiniz!
 3. Twitter ve Instagram hesaplarımız yeni yönetim altında! Eğer hali hazırda hesaplarımızı takip ediyorsanız değişimin farkındasınızdır fakat eğerki Twitter ve Instagram hesaplarımızı hala takip etmiyorsanız bir nano saniye kendinizden utandıktan sonra hemen takip etmeye başlayın!

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Comments to GPoD 74: Geekstra Ekip Muhabbeti 1/2 – Justice League Fragmanı

 • Deli gibi yazmak istiyorum ama işte zamanım yok. Üniversite sınavına hazırlanmaktan..

  Can Bolat 19 Ekim 2017 20:47 Cevapla
  • “Yazı gönder” tuşunu kullanarak arasıra bile olsa yazılarını gönderebilirsin 🙂

   R.ist.T.O. 20 Ekim 2017 18:39 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
R.I.P Bill Paxton

Sevilen oyuncu ve yönetmen Bill Paxton, ameliyat sonrası yaşanan sorunlar nedeniyle hayata gözlerini yumdu. 17...

[Fragman] Mockingjay Part 1

Size Hunger Games’in ikinci filmini beğendimi söylemiş miydim? İlk filmi hiç sevmemiştim ama ikinci filmi...

Kapat