Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

OP EP01: Yeni Oyun Podcasti!

Selam Millet!

Yeni bir Podcast girişimi ile karşınızdayız! OP! Over Powered! Oyun Podcast’i!

Serinin ilk bölümüne yine bir Geekstra edası ile bodoslama daldık. Daha oyun konuşmadan sektörel eleştiriler fln…

Podcast’i dinleyin diye çok da fazla uzun tutmuyoruz bu bölüm notlarını ama bu sefer bir de çağırı yapalım dedik.

  1. Destiny 2 PC platformunda şanlı mı şanlı bir Geekstra klanımız bulunuyor! Henüz daha küçük bir klan ama gelmezseniz büyümez ki zaten! Eğer PC’de Destiny 2 oynuyorsanız ve bizimle birlikte o gezegen benim, bu gezegen senin koşturmak isterseniz klanımızın kapısı sonuna kadar açık.
    Aşağıdaki linki tıklayarak klan başvurusu yapmanız yeterli!
    https://www.bungie.net/en/ClanV2/Chat?groupId=2452206
  2. Twitter ve Instagram hesaplarımız yeni yönetim altında! Eğer hali hazırda hesaplarımızı takip ediyorsanız değişimin farkındasınızdır fakat eğerki Twitter ve Instagram hesaplarımızı hala takip etmiyorsanız bir nano saniye kendinizden utandıktan sonra hemen takip etmeye başlayın!

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Scorsese’den “Rock ’N’ Roll” Dizisi

Abi televizyonun altın çağında yaşıyoruz diyorum inanmıyorsunuz (inanıyor musunuz yoksa?). Martin abi de dizi yapıyor!...

Lucifer Dizisinden Yeni Fragman

Geçtiğimiz ağustos ayında pilot bölümü internet alemlerine sızan (sızdırılan?) DC/Vertigo çizgi romanı Lucifer'ın dizi uyarlamasından...

Kapat