Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

OP! EP:01 Battlefront 2, Lootbox ve dahası! (2/2)

Selam Millet!
Yeni Podcastimiz OP!’nin ikinci bölümü nihayet burada (yaşasııııın!!!).
OP! Over Powered! Oyun Podcast’i!
Serinin ilk bölümünde yaptığımız muhabbetin devamı olan bu bölümde, ilk bölümün konuşmacılarının yanı sıra her podcaste maydanoz R.ist.T.O. da söz hakkı alıyor. Muhabbet en çok beklenen oyunlardan akıp gidiyor…
Podcast’i dinleyin diye çok da fazla uzun tutmuyoruz yine.

Ha, Destiny 2 PC platformunda bayağı yol adık. Geekstra klanı olarak küçük ama devamlı bir ekiple Bungie’nin tüm kusurlarına rağmen sağlam adımlarla ilerliyoruz. Eğer PC’de Destiny 2 oynuyorsanız ve bizimle birlikte o gezegen benim, bu gezegen senin koşturmak isterseniz klanımızın kapısı sonuna kadar açık. Aşağıdaki linki tıklayarak klan başvurusu yapmanız yeterli!

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Supernatural 11. Sezon 3. Bölüm Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

22 Ekim'de izleyeceğimiz yeni bölüm Bad Seed ana hikayeye bağlı bir bölüm. Ayrıca bu bölümü...

BALKON KEYFİ GERİ DÖNDÜ!

Evet gençler! İşte geldik burdayız! Saygın nam-ı diğer Exoblivione ve ben deniz R.ist.T.O. uzun bir...

Kapat