• Home
  • keyboard_arrow_right STAR WARS
  • keyboard_arrow_right HAN SOLO
  • keyboard_arrow_right Han Solo Filmi Çekimlerine Başladı

STAR WARS

Han Solo Filmi Çekimlerine Başladı

R.ist.T.O. 31 Ocak 2017


Background
share close

Star Wars Hikayesi antoloji serisinin ikinci filmi olan Han Solo filmi (resmi adı henüz açıklanmadı) resmen çekimlerine başladı. Filmin yönetmen koltuğunda Chris Miller ve Phil Lord bulunuyor ve Miller Twitter hesabından esprili bir fotoğraf paylaştı.

Filmin adının “Red Cup” olması çok Amerikan bir espri. Bilen biliyordur ama Amerika’da trafik ışığı partisi denen şeyler var. Partide üç renkte plastik içki bardağı bulunur ve herkes elinde tuttuğu plastik bardağı ile statüsünü belli ediyor. Kırmızı renk – yalnız (solo) takılacağım yaklaşma, sarı – kararsızım ve yeşil – davetlere açığım anlamına gelir. Kırmızı bardak (Red Cup) kısaca “solo” kelimesine yani Han Solo’ya gönderme.

Tabii paylaşımın mesajında yazan “Han First Shot” ise tüm Han Solo filmi için ilk çekim olduğunu bildirmenin yanı sıra Star Wars hayranlarının en az bir defa kızarana kadar tartışmış olduğu Han mı Creedo’yu vurdu muhabbetine yani “Han Shot First” muhabbetine gönderme.

2018’de vizyona girecek olan Han Solo filmini yukarıda da bahsettiğim gibi Phil Lord ve Chris Miller yönetiyor. Şimdiye kadar açıklanan oyuncular ise Emilia Clarke, Alden Ehrenreich, Woody Harrelson ve Donald Glover.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous episode

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.