Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Han Solo Filmi Çekimlerine Başladı

Star Wars Hikayesi antoloji serisinin ikinci filmi olan Han Solo filmi (resmi adı henüz açıklanmadı) resmen çekimlerine başladı. Filmin yönetmen koltuğunda Chris Miller ve Phil Lord bulunuyor ve Miller Twitter hesabından esprili bir fotoğraf paylaştı.

Filmin adının “Red Cup” olması çok Amerikan bir espri. Bilen biliyordur ama Amerika’da trafik ışığı partisi denen şeyler var. Partide üç renkte plastik içki bardağı bulunur ve herkes elinde tuttuğu plastik bardağı ile statüsünü belli ediyor. Kırmızı renk – yalnız (solo) takılacağım yaklaşma, sarı – kararsızım ve yeşil – davetlere açığım anlamına gelir. Kırmızı bardak (Red Cup) kısaca “solo” kelimesine yani Han Solo’ya gönderme.

Tabii paylaşımın mesajında yazan “Han First Shot” ise tüm Han Solo filmi için ilk çekim olduğunu bildirmenin yanı sıra Star Wars hayranlarının en az bir defa kızarana kadar tartışmış olduğu Han mı Creedo’yu vurdu muhabbetine yani “Han Shot First” muhabbetine gönderme.

2018’de vizyona girecek olan Han Solo filmini yukarıda da bahsettiğim gibi Phil Lord ve Chris Miller yönetiyor. Şimdiye kadar açıklanan oyuncular ise Emilia Clarke, Alden Ehrenreich, Woody Harrelson ve Donald Glover.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
BALKYON KEYFİ EP02: ACILARIN MINATOR’U

Bu bölümde Saygın acıların Minotaur'unu oynuyor! Masa üstü FRP'sini ne zamandır oynamıyorduk bu sefer de...

Kara Kule’nin Silahşörü Matthew McConaughey Mi?

Stephen King'in meşhur epik serisi Kara Kule'nin sinema veya televizyona uyarlanacağına dair dedikodular yıllardır ortalıkta dolaşıyor....

Kapat