• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right 2018’de Çıkacak Süper Kahraman Dizileri Rehberi ve Beklentilerimiz !

DİZİ

2018’de Çıkacak Süper Kahraman Dizileri Rehberi ve Beklentilerimiz !

aranelwilibald 12 Ocak 2018


Background

Süper kahramanlar televizyon maceralarına bu yılda ara vermeden devam ediyor. Malum süper kahraman yapımları etrafımızı sarmış vaziyette, haliyle takip etmesi de epey zor hale geldi. Bu yılda dopdolu bir takvim bizleri bekliyor. Neler çıkacak, hangi kahramanları nerede, ne zaman göreceğiz gibi sorulara yardımcı olması için böyle bir rehber hazırladık. Listede bu yıl ilk kez izleyeceğimiz süper kahraman konulu dizilere yer verdik. Hali hazırda yeni sezonuyla bu sene de devam eden diziler listede mevcut değil.  Liste çıkış tarihlerine göre ilerliyor. Hazırsanız, buyurun hep birlikte maratona başlayalım.

Black Lightning (16 Ocak-CW)

CW, Arrow ile başlattığı DC evrenini genişletmeye devam ediyor. Artık bu dizilerin suyunun çıktığını kabul edelim. CW dizileri bozalı bir hayli oluyor,ısrarla aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önümüze koymaya devam ediyorlar. Bu sefer de emekli bir süper kahramanın geri dönüşüne tanıklık edeceğiz. Az çok nasıl bir şey ile karşılaşacağımızı biliyoruz. Siz en iyisi crossover bölümlerine bir yenisini daha ekleyin.

Beklentimiz: Düşük

Krypton (21 Mart-Syfy)

Superman’in doğumundan 200 yıl öncesinde dedesi Seyg-El’in gezegeni için verdiği mücadeleyi konu alan Krypton, bu sene gelen yeni DC dizilerinden biri. CW/DC dizilerine nazaran daha farklı göründüğü bir gerçek. Konusu itibariyle çok ilgi çekici gözükmese bile Krypton’u nasıl yansıtacakları merak ediyorum doğrusu. Şuan için planlanan mini dizi olması yönünde.

Beklentimiz : Orta

Titans ( ? )

Titans hakkında olumlu ya da olumsuz bir şey söylemek için çok erken. Zira ortada elle tutulur pek bir şey yok. Fragman henüz yayınlanmadı, yayınlanan görsellerde ise karakterlerin kostümlerini görüyoruz sadece. Kostümler fena durmuyor,buna rağmen DC televizyon dizilerinin kalitesi ortada. Çıksın görelim.

Beklentimiz : Orta

Robin-Titãs-1

Cloak and Dagger ( ABC-Freeform)

Marvel daha genç bir kitleye hitap etme amacıyla bu sene Cloak and Dagger’ı çıkartmaya hazırlanıyor. Dizi bir gençlik draması olarak konumlandırılmış durumda. Hali hazırda DC televizyon işlerinin birçoğu bu genç kitleye hitap ediyor. Marvel’dan bu kitle için ne kadar kaliteli bir iş çıkacak bekleyip görelim. Fragman pek iç açıcı gözükmüyor bizden söylemesi.

Beklentimiz: Düşük

New Warriors ( ABC-Freeform)

Marvel bu sene yeni bir süper kahraman takımını televizyona adapte etmeye hazırlanıyor. New Warriors ekibini Civil War hikayesinden hatırlayanlarınız olacaktır, kendileri Civil War’ın patlak vermesine ön ayak olmuş olayların fitilini ateşleyen bir grup. Elbette dizide bu konulara girilmesini beklemiyoruz. Dizide karşımıza çıkacak olan ekipte; Squirrel Girl, Night Trasher, Speedball, Immortal Man ve Debrii gibi karakter var. Oldukça renkli bir ekip, dizi bütçesiyle iyi kotarılabilirse keyifli bir seyirlik olur.

Beklentimiz : Orta

new-warriors-1

Marvel Rising: Secret Warriors 

Marvel’ın son dönemlerde çıkarttığı çizgi diziler epey eğlenceli ve keyifli. Guardians of the Galaxy, Ultimate Spider-Man, Avengers Assemble ve Hulk and the Agents of S.M.A.S.H gibi işler buna verebileceğimiz örnekler. Marvel Rising: Secret Warriors da tıpkı bu diziler gibi epey renkli ve keyifli bir dizi olacağının sinyallerini veriyor. Kadrosu evlere şenlik; Kamala Khan(Ms. Marvel), Gwen Stacy (Spider-Gwen), Daisy Johnson (Quake), Carol Danvers (Captain Marvel), Inferno ve Squirrel Girl gibi bir ekip var karşımızda.

Beklentimiz : Orta

Bu aralar ortalık süper kahraman dizisinden geçilmiyor, hepsini de izleyebilmek pek mümkün değil. 2018 içerisinde sizleri bekleyen diziler ise bunlardı. Siz hangi dizileri izlemeyi düşünüyorsunuz, beklentileriniz neler ? Yorumlarda konuşalım.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın !

Avatar
Author

aranelwilibald

Çizgi romanın panelleri arasında gezinen, bilim kurgunun sonsuzluğunda kaybolan, fantastik evrenlerde maceralara çıkan biri.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Josh Brolin Deadpool 2 Filminde Cable Karakterini Canlandıracak

İkinci Deadpool filminde Cable karakterinin olacağı duyurulduğundan beri film ile ilgili en çok merakla beklenen...

Tetris Filmi Geliyor… Hem de Üçleme Olacak!

Niye…? Çünkü… Deadline’ın haberine göre Tetris filmi Threshold Global Studios’un ABD-Çin ortak yapımı olacak. Çin’de...

Kapat