• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right STAR WARS
  • keyboard_arrow_right Disney Düğmeye Bastı: Star Wars Dizileri Yolda !

DİZİ

Disney Düğmeye Bastı: Star Wars Dizileri Yolda !

aranelwilibald 7 Şubat 2018


Background
share close

Gün geçmiyor ki yeni bir streaming servisi açılmasın ve gün geçmiyor ki Disney Star Wars ismiyle yeni bir proje yapacağını açıklamasın. Artık gerçekten Star Wars haberlerine yetişmek çok zor hale geldi. Önü arkası kesilmeyen bu Star Wars haberlerinden kaçınmak neredeyse imkansız. Çünkü Disney sağolsun Star Wars’ın etinden sütünden kısacası her şeyinden faydalanarak bize istemediğimiz kadar Star Wars içeriği üretiyor. Game of Thrones yapımcılarının çekeceği yeni Star Wars üçlemesinin haberi daha tazeliğini korurken, Disney fabrikaya çevirdiği Star Wars için yepyeni diziler geleceğini duyurdu. Evet, yanlış okumadınız, Disney dijital platformu için birden fazla Star Wars dizisi yapacağını duyurdu. Açıklama epey yukarıdan, Disney CEO’su Bob Iger tarafından geldi. Buyurun ne demiş bakalım:

” Disney’in dijital platformu için sadece bir tane değil birden fazla Star Wars serisi geliştiriyoruz. Bundan daha önce bahsetmiştik ve bizim için bunu geliştiren yapımcılardan en az birini açıklamaya yakınız. Anlaşma henüz tam olarak bitmediği için bu konuda kesin konuşamıyoruz.”

Disney’in dijital platformu için bir Star Wars dizisi yapacağından zaten haberdardık. Ancak birden fazla Star Wars dizisinin gelecek olması bizlere Disney’in Star Wars tutumunun ne kadar agresif ve açgözlü olduğunu kanıtlar nitelikte. Yine de bu gelecek diziler hakkında bir yorumda bulunmak için çok erken. En nihayetinde Star Wars filmleriyle, kitaplarıyla, çizgi romanlarıyla ve oyunlarıyla yeterince büyük bir külliyat. Eminim, anlatacak hikaye bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaklardır. Fakat bu denli fabrikasyon içerik üretimine geçen Star Wars işlerinin kalitesinin düştüğü ve düşeceği aşikar. Star Wars artık George Lucas’ın çocuğu olduğu o dönemden epey uzakta.

2019 yılında kullanıcı ile buluşması beklenen bu dijital platform için ayrıca High School Musical ve Pixar animasyonu olan Monster Inc. içinde diziler gelecek. The Force Awakens’tan beri o kadar çok Star Wars ile içli dışlı olduk ki live-action Star Wars dizisine duyacağım heyecanı Monster Inc. dizisi geleceği için duyuyorum. Nitekim bu gidişat ile birlikte Disney Star Wars’ı bizlere hiç özletmeyecek gibi duruyor.

Siz bu platform ve buraya gelecek diziler hakkında neler düşünüyorsunuz ? Yorumlara gelin konuşalım, biz oralardayız !

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın !

Etiketler: .

Yazar

aranelwilibald

Çizgi romanın panelleri arasında gezinen, bilim kurgunun sonsuzluğunda kaybolan, fantastik evrenlerde maceralara çıkan biri.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.