Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Good Omens Dizisi Sonunda Geliyor

Yıllardır türlü isimler ve kanallar zikredilerek ha geldi ha gelecek diye haberi yapılan Terry Pratchett ve Neil Gaiman’ın bizde Kıyamet Gösterisi adıyla bilinen Good Omens romanının dizi uyarlaması sonunda geliyor.

Henüz net bir tarih olmasa da 2019 ortasına kadar Amazon Prime’a teşrif edeceğini öğrendiğimiz 6 bölümlük mini dizinin ufacık bir kamera arkalı, mini röportajlı tanıtım videosu da yayınlandı.

Michael Sheen, David Tennant ve Jon Hamm’in başrollerde yer aldığını videoyu izleyenler fark etmiştir eminim ama izlemeye üşenenler için bu bilgiyi de buraya iliştirmiş olayım.

Kitabın arka kapağından da konusunu şuraya çakayım ve misyonumu tamamlamış olmanın haklı gururuyla buradan kaçıp gideyim.

1655 yılında yazılmış ve şimdiye kadarki en doğru kehanet kitabı olan Cadı Agnes Çatlak’ın Dakîk ve Kat’î Kehanetleri’ne göre, cumartesi günü dünyanın sonu. Önümüzdeki Cumartesi. Akşam yemeğinden hemen önce.

İyilik ve Kötülük orduları toplanıyorlar. Her şey Büyük Plan’a uygun ilerliyor gibi. Yalnız ufak bir pürüz var. Birazcık müşkülpesent bir melek ile sefahat düşkünü bir iblis yaklaşan bu coşku dolu anın gelişini hiç de iple çekmiyorlar. Ha unutmadan, birileri Deccal’ı yanlış yere göndermişe benziyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Milla Jovovich Cheetara Olmak İstiyor

Milla Jovovich’in IMDB sayfasına baktığınızda sinema kariyerinin 5th Element ve Resident Evil serisinden ibaret olmadığı...

SUPERMAN’DEN SÜPER SÜRPRİZ

"Lois and Clark: The New Adventures of Superman" dizisinin Superman'i Dean Cain, DragonCon 2012'deydi. Aşağıdaki...

Kapat