• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right KİTAP
  • keyboard_arrow_right Good Omens Dizisi Sonunda Geliyor

DİZİ

Good Omens Dizisi Sonunda Geliyor

SNf 11 Eylül 2018


Background
share close

Yıllardır türlü isimler ve kanallar zikredilerek ha geldi ha gelecek diye haberi yapılan Terry Pratchett ve Neil Gaiman’ın bizde Kıyamet Gösterisi adıyla bilinen Good Omens romanının dizi uyarlaması sonunda geliyor.

Henüz net bir tarih olmasa da 2019 ortasına kadar Amazon Prime’a teşrif edeceğini öğrendiğimiz 6 bölümlük mini dizinin ufacık bir kamera arkalı, mini röportajlı tanıtım videosu da yayınlandı.

Michael Sheen, David Tennant ve Jon Hamm’in başrollerde yer aldığını videoyu izleyenler fark etmiştir eminim ama izlemeye üşenenler için bu bilgiyi de buraya iliştirmiş olayım.

Kitabın arka kapağından da konusunu şuraya çakayım ve misyonumu tamamlamış olmanın haklı gururuyla buradan kaçıp gideyim.

1655 yılında yazılmış ve şimdiye kadarki en doğru kehanet kitabı olan Cadı Agnes Çatlak’ın Dakîk ve Kat’î Kehanetleri’ne göre, cumartesi günü dünyanın sonu. Önümüzdeki Cumartesi. Akşam yemeğinden hemen önce.

İyilik ve Kötülük orduları toplanıyorlar. Her şey Büyük Plan’a uygun ilerliyor gibi. Yalnız ufak bir pürüz var. Birazcık müşkülpesent bir melek ile sefahat düşkünü bir iblis yaklaşan bu coşku dolu anın gelişini hiç de iple çekmiyorlar. Ha unutmadan, birileri Deccal’ı yanlış yere göndermişe benziyor.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.