• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right GPoD XL 13: Nasıl Yapıyorduk Bu Podcast Olayını?
play_arrow

DİZİ

GPoD XL 13: Nasıl Yapıyorduk Bu Podcast Olayını?

Geekstra 6 Eylül 2018


Background
share close

Selam Gençler!

Sitemizin bakım çalışmaları sonra sizinle paylaşacağımız ilk podcast’i eminim iple çekmişsinizdir.

Konuyu uzatmadan biraz da kazaran çekilmiş bu podcastin tanıtımına geçeyim. GpoD XL’in 13. bölümünde Türkay, Unratedlogician ve Muad’dib’in katılımıyla yine konudan konuya atlıyoruz.

Supernatural dizisinin ölümsüzlüğünden, The Big Bang Theori’nin sonlanmasına ve Türkay ve Unrated’in katılımının şart koştuğu StarWars muhabbetine ve en sevdiğimiz çizgi roman yazarlarından Grant Morrison’dan bize etik dersi vermeye kalkan (ve kanımca da pek başarılı olan) The Good Place’e yine plansız, yine programsız ve yine bol geyikli bir bölüm sizi bekliyor.

  • cover play_arrow

    GPoD XL 13: Nasıl Yapıyorduk Bu Podcast Olayını?
    Geekstra

Bakım sırasında yaptığımız değişikliklerden biri de Podcast feedlerimizi ayırmak oldu. Favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girerek (kopyala/yapıştır) veya podcastlerimizi aratarak ister tüm podcastlerimizi aynı feed üzerinden takip edebilir, isterseniz de her podcasti ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Önceki Bölüm
Benzer Bölümler

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.