• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right The Alienist’in Devam Dizisi The Angel of Darkness Geliyor

DİZİ

The Alienist’in Devam Dizisi The Angel of Darkness Geliyor

aranelwilibald 18 Ağustos 2018


Background
share close

Hayatına mini dizi olarak başlayan The Alienist‘in devamının geleceği duyuruldu. Dizinin devam sezonu olacak olan The Angel of Darkness Caleb Carr’ın aynı isimli romanından uyarlanacak. Dizinin başrol oyuncuları olan Daniel BrühlDakota Fanning ve Luke Evans devam sezonu için geri dönecekler. Hollywood Reporter’ın haberine göre de 2019 yılında ekranlara gelmesi muhtemel gözüken dizi, yeni sezonunda kaynak materyaline daha fazla sadık kalacak gibi de duruyor. The Angel of Darkness kitabının sinopsisi ise şöyle:

” Dr. Laszlo Kreizler  ve güvenilir arkadaşlarından oluşan ekibi, Kreizler’ın da kendi disiplininin prensiplerini devrimci bir şekilde uygulamasının yardımıyla acımasız bir seri katil olan John Beecham’ın izini süreli bir yıl geçti. Dr. Laszlo Kreizler , John Moore ve Sara Howard’ın başını çektiği ekip eski uğraşlarına geri dönmüşlerdi ve Beecham davasının dehşetini unutmaya çalışıyorlardı. Ancak İspanyol bir diplomatın karısı kaçırılan kız bebeğini bulmak için Sara’dan yardım istemeye geldiğinde, ekip yeniden bir araya geliyor.”

The Alienist son zamanlarda izlerken en keyif aldığım dizilerden biri oldu. Dizi hem birden fazla katmana sahip dedektiflik hikayesi ile hem de geçtiği dönem itibariyle son derece ilgi çekiciydi, kaliteli prodüksiyonun ve şahane oyunculukların da harmanlanmasıyla birlikte seyir zevki yüksek bir dönem dizisi ortaya çıkmıştı. Aynı zamanda 6 dalda Emmy adaylığı ile de 2018 yılının kayda değer dizileri arasında yerini aldı. Kitaba ne derece sadık kalacaklarını bilemiyoruz fakat ana hatlarıyla görünen o ki The Alienist devam sezonu niteliğinde olan The Angel of Darkness’ta kahramanlarımızı bambaşka bir vaka ile karşılarken izleyeceğiz. Mini dizi olarak yola çıkan The Alienist devam edecek olsa da henüz uzun soluklu bir proje olup olmayacağı kesin değil zira hala mini dizi (limited series) olarak adlandırılıyor.

Siz neler düşünüyorsunuz ? The Alienist izlediniz mi, izlemediyseniz bir şans vermeyi düşünüyor musunuz ? Yorumlara gelin, konuşalım.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın !

Etiketler: .

Yazar

aranelwilibald

Çizgi romanın panelleri arasında gezinen, bilim kurgunun sonsuzluğunda kaybolan, fantastik evrenlerde maceralara çıkan biri.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.