Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

The Big Bang Theory Veda Ediyor

CBS ve Warner Bros. The Big Bang Theory’nin 12. sezonunun son sezon olacağını ve dizinin veda edeceğini duyurdu. 12. sezon 24 Eylül’de başlayacak ve dizinin 279. son bölümü Mayıs 2019’da yayınlanacak.

Duyuru sonrası baş karakterlerden Amy Farrah Fowler’ı canlandıran Mayim Bialik, CBS News’a verdiği röportajda “Ben de şoktayım ve üzgünüm. Devam edeceğimizi düşünüyordum. İçinde yer almak istediğim başka bir proje yok. Başkaları adına konuşamam ama The Big Bang Theory dizisi şimdiye kadar yaptığım en iyi işti.” şeklinde üzüntüsünü dile getirmiş.

Ben şahsen diziyi 8. sezonunda düzenli takip etmeyi bırakmış sonrasında ara ara bazı yeni bölümleri izleyerek kendime bu diziyi izlemeyi neden bıraktığımı hatırlatmayı da ihmal etmemiştim. Dizinin bitirilmesinin çok gecikmiş bir karar olduğunu düşünüyorum.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlara yazın!

 

Güncelleme Geldi: EW’nun ulaştığı bilgiye göre Sheldon Cooper karakterini canlandıran Jim Parsons 12. Sezon sonunda diziden ayrılacağını bildirmiş ve CBS’in 2 yıl daha kalması halinde teklif ettiği yaklaşık 50 milyon doları reddetmiş. Sheldon yoksa Big Bang Theory de yok denerek dizinin bitirileceği duyrulmuş.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Yeni Doctor Who Promosu!

Peter Capaldi’li Doctor Who Sezon 8’e 2 aydan daha az kaldı! BBC’den yeni promo da...

Jeepers Creepers 3 Geliyor

İlk filmi izlediyseniz, muhtemelen ikinci filmi izlememiş veya ikinci bir filmin varlığından haberiniz dahi olmamıştır....

Kapat