• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right STAR WARS
  • keyboard_arrow_right Ewan McGregor Obi-Wan Filmi Hakkında Konuştu !

FİLM

Ewan McGregor Obi-Wan Filmi Hakkında Konuştu !

aranelwilibald 14 Ağustos 2018


Background
share close

 Star Wars’a olan ilgim son zamanlarda gerçekten yok denecek kadar az. Disney, Star Wars’ı satın aldığından bu yana artan içerik üretimiyle benim Star Wars’a olan tutkum ve heyecanım ters orantıda ilerliyor. Özellikle, The Last Jedi filmini izledikten sonra kafamda bitirmiş ve kabullenmiştim artık, Disney’in Star Wars için çizdiği rota ve halihazırda anlatılan hikaye aşina olduğum ve sevdiğim Star Wars’tan epey uzak bir galakside geçiyordu. Spin-off filmleriyse bir nebze olsun daha iyiydi diyebilirim. Ancak son olarak izlediğimiz Solo: A Star Wars Story de vasat bir film olmaktan öteye gidememiş ve gişede de hezimete uğramıştı.

 Nitekim, bu noktadan sonra herhangi bir Star Wars projesine hype yapmam pek muhtemel değildi. Ancak unuttuğum ve cidden içten içe merakla ve heyecanla beklediğim Obi-Wan solo filmi hariç. Pek sevgili Obi-Wan’ınımız Ewan McGregor da Obi-Wan’ı tekrar canlandırma durumu hakkında konuşmuş, buyurun aktaralım:

” Kesinlikle yapmayı çok isterim. Ancak bildigim kadarıyla, bunun için herhangi bir plan henüz söz konusu değil. Yaptıkları spin-off filmleri için mutlaka anlatacak güzel bir hikayeleri olmalıdır, benimle Alec Guinness arasındaki zamanda da iyi bir Obi-Wan hikayesi olması muhtemeldir.”

Disney’in Obi-Wan Kenobi karakteri için bir spin-off filmi geliştirmekte olduğu haberini duymuştuk, fakat görünen o ki henüz Ewan McGregor’un Obi-Wan’ı tekrar canlandırması için Disney tarafından herhangi bir gelişme yaşanmamış. Bu da açıkçası, yıllardır Ewan McGregor’u tekrar Obi-Wan olarak görmek isteyen biz geekler olarak, tatlarımızı kaçırabilir ve son hevesimizi de kursağımızda bırakabilir. Kaldı ki Ewan McGregor’un kendisi de bu rolü tekrar canlandırmak istediğini ve bu konuda ne kadar hevesli olduğunu defalarca dile getirdi. Hal böyle iken Disney’in başka bir aktörü bu rol için uygun bulması ihtimali umarım söz konusu olmaz.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz, Ewan McGregor olmadan bir Obi-Wan filmi izleme fikri size nasıl geliyor ? Yorumlarda belirtin, konuşalım !

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın !

Etiketler: .

Yazar

aranelwilibald

Çizgi romanın panelleri arasında gezinen, bilim kurgunun sonsuzluğunda kaybolan, fantastik evrenlerde maceralara çıkan biri.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.