Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Shazam! Yeni Uzatılmış TV Spot

Bugün Shazam!’ın uzatılmış TV Spotu paylaşıldı. Aslında TV Spot’ta yeni denebilecek görüntüler yok yalnızca ilk fragmanın daha kısa ve iyi kurgulanmış hali deiyebiliriz.

Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong ve Djimon Hounsou gibi oyuncuların dahil olduğu Shazam! Filmi DC’nin şimdiye kadar ki en aile dostu ve “hafif” filmi olacağa benziyor.

Bu arada eski bir konu olabilir ama açıkçası ilk filmden Black Adam’ın görünmesini isterdim. Fakat Shazam!’ın ilham aldığı versiyon Yeni 52 versiyonu olduğu söyleniyordu ki, bu durumda Dr. Sivana’nın sağ gözünü Black Adam’ı dirilttiği sırada kaybettiğini var sayabiliriz. Bu da en azından Black Adam’ı az da olsa flash back ile görebileceğimiz anlamına geliyor ki bence Black Adam’ın bu filmden bir giriş yapmasında fayda var.

David F. Sandberg’ın yönettiği film ülkemizde 5 Nisan 2019’da vizyona girmesi bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Infinity War’a Doğru] MCU Maratonu – XIV : Doctor Strange

Infinity War’a doğru geri sayım artık saatlere düşmüşken, MCU filmleri maratonumuza kaldığımız yerden son süratle devam ediyoruz,...

Yeni TV Sezonu Başlıyor! Prömiyer Tarihleri Burada!

Evet gençler! Uzun zamandır bu haberi hazırlama derdindeydim ama ancak paylaşabiliyorum. Çoğunuzun haberi olduğu gibi,...

Kapat