Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Trek 4 İçin 3 Senaryo

Yönetmenliğini Quentin Tarantino’nun yapacak olmasıyla dikkatimizi çeken Star Trek 4’ün çeklimlerine 2019’da başlanacağı söyleniyor fakat halen bir konsept/sinopsis açıklanmış değil.

Filmlerde Spock’u canlandıran Zachary Quinto, Entertainment Tonight’a verdiği bir açıklamada şöyle diyor.

Her şeyden önce bir den fazla senaryo olduğunu düşünüyorum. Çünkü, Quentin Tarantio kendi hikayesiyle birlikte projeye dahil olmadan önce yazılmakta olan bir senaryo vardı. Bu yüzden birden fazla hikaye geliştirmekte olduklarını biliyorum. Yani ne olacağını bilmiyorum. Tarantino şuan başka bir film çekmekle meşkul.

Herkes bir bekleyiş içinde. Hepimiz Tarantino ile çalışacak olmaktan çok heyecanlı. Öte yandan bir önceki filmin yazarları olan Simon Pegg ve Doug Jung bir senaryo geliştirmekteler ve bir kaç senarist başka bir senaryo üstünde çalışıyorlar. Bilmiyorum. Ne olacak hiç bilmiyorum.

Quinto’nun bahsettiği “bir başka senaryo” J.D. Payne ve Patrick McKay tarafından yazılıyor ve bu senaryonun sinopsisinin zaman yolculuğu içereceği ve James Kirk’ın babası George Kirk ile tanışacağı açıklanmıştı. IMDB’de de Chris Hemsworth’un isminin geçiyor olması bu konseptin filmde kullanılabileceği yönünde bir doğrulama olarak kabul edilebilir mi bilemesek de zaman yolculuğuna hiç bir zaman hayır demem.

Star Trek 4’te Chris Hemswoth’un canlandırdığı George Kirk karakteri de yer alacak.

Tarantino’un yöneteceği filmde bu konseptin kullanılıp kullanılmayacağı konusunda hiç bir net bilgi yok fakat Tarantino’nun seriye katacağı yorumu gerçekten merakla bekliyorum. Hele hele bir stüdyo ve franchise projesine dahil olmuş olması Tarantino için beklenmedik bir şeyken J.J. Abrams ve yapımcıların vizyonu ile Tarantino’nun vizyonunun ne kadar uyuşup uyuşmayacağını da görmek ilginç olacak.

Henüz fimin yapım süreci ile iligi netleşmiş bilgiler olmasa da Chris Pine, Zachary Quinto, John Cho, Carl Urban, Zoey Saldana ve Simon Pegg gibi ana kadro oyuncuların filme dönmesi bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Rush Hour Dizi Oluyor

Bir "x dizi oluyor" haberi daha. Bu defa Jackie Chan ve Chris Tucker ikilisinin polisiye/aksiyon/komedi...

[Fragman] Finding Dory İçin Yeni Fragman

Disney’in yıllardır beklenen Finding Nemo devam filmi Finding Dory için yeni fragman ve posterler yayımlandı....

Kapat