• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Joe Manganiello “Deathstroke Solo Filmi Hala yapılacak” diyor!

ÇİZGİ ROMAN

Joe Manganiello “Deathstroke Solo Filmi Hala yapılacak” diyor!

R.ist.T.O. 6 Nisan 2018


Background
share close

BvS ve Justice League hakkında konuşmayı pek bir seviyorum. Sanırım çok iyi olmasını çok istediğim fakat bu kadar çok sevdiğim karakter ve konseptin gerçekten de kalbimi kıdığı kadar kötü olması içimde bir yara bıraktı sanırım.

Sizi bilmiyorum ama ben ve benim çevremdeki bir çok insanın Justice League’in kendisinden se filmin sonundaki toplamda 10 saniye görünen Deathstroke’a heyecanlandığını bir gerçek. JL’in gişedeki büyük başarısızlığının ardından zaten çalkantılı olan Warner Bros. DC filmleri iyice karıştı.

Plandaki bir çok film ertelendi, projeler durduruldu ve kimse de çıkıp düzgün bir açıklama yapmadı. Bu karambolde tabi Deathstroke’un filmi de güme gitti sandık. Karakter önce Ben Affleck’in The Batman filminde yer alacak ve sonrasında kendi solo filmiyle karşımıza çıkacaktı…

“Things in the works”

Temkinli ama bir yandan da sevindiğim bir haber Variety’den geldi. Rampage filminin prömiyerinde Manganiello ile konuşma fırsatı yakalayan mecra, Twitter hesabından projenin devam etmekte olduğu sinyalini verdi.

Eğer proje bize ilk tanıtıldığı şekliyle devam ediyorsa, The Raid’in yönetmeni olan Gareth Evans tarafından yönetilecek. Bu bolca pratik efektli live action dövüş sahnesi demek. DC evreninde en sevdiğim karakterlerden biri olan Deathstroke Marv Wolfman ve George Peres tarafından yaratıldı.

Her çizgi roman karakteri gibi zaman içinde bir çok değişiklik geçirmiş olsa da Slade Wilson temelde insan bedeni ve zihninin sınırlarını aşması için genleri modifiye edilmiş bir paralı asker. Zekası ve dövüş kabiliyetiyle Batman ile neredeyse eşdeğer kabul edilen ve zaman zaman tek başına Titans, Justice League, Justice Society gibi kahraman ekipleriyle kafa kafaya gelmiş bir karakter.

Deathstroke filminin geleceğini düşünüyor musunuz? Gelecek olsa bile DC’nin oluşturduğu genel umitsizlik atmosferini göz ardı edecek kadar heyecanlı mısınız?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.