• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Krysten Ritter, Defenders İçin 2. Sezon Geleceğini Düşünmüyor

DİZİ

Krysten Ritter, Defenders İçin 2. Sezon Geleceğini Düşünmüyor

aranelwilibald 8 Mart 2018


Background
share close

Şu sıralar Jessica Jones’un ikinci sezonunun heyecanı var üstümüzde.  Son olarak Defenders ile karşımıza çıkan Jessica Jones , bugün itibariyle Netflix ekranlarına ikinci sezonunun tüm bölümleriyle teşrif etmiş vaziyette. Marvel ve Netflix ortaklığında çıkan son işlere nazaran Jessica Jones hala daha iyi hatırladıklarımız arasında ki yerini korumaya devam ediyor. Dizinin başrol oyuncusu Krysten Ritter ikinci sezon için verdiği röportajların birinde, Defenders hakkında da birkaç açıklama da bulunmuş. Krysten Ritter, Defenders için tek seferlik bir iş olduğunu ve bir daha yapacaklarını sanmadığını dile getirmiş. Açıklamaları ise şu şekilde:

“Defenders’ı yaparken harika vakit geçirdim. Çok güzel bir deneyimdi ve bunu bir kez daha yapardım. Ancak bunu tekrar yapacağımızı düşünmüyorum. Bunu [Defenders] bir kez daha yapmak gibi bir niyet yoktu[…] eğer bana başka bir fırsat daha verilseydi, yapardım.”

Marvel ve Netflix mutfaklarını birleştirip bizim önümüze Daredevil’in ilk sezonunu koyduklarında tadı damağımızda kalmıştı resmen. Kırıntı niteliğinde de olsa Marvel Sinematik Evreni ile olan ufak bağlantıları, karakterin hikayesinin harika işlenmesi, aksiyon sahnelerinin şahaneliği gibi şeyler, bizi hem Daredevil’in devamını hem de Netflix’in elinden çıkacak diğer Marvel işlerini dört gözle beklememize sebep oldu. Daredevil’in ilk sezonunun ardından sırasıyla Jessica Jones’u, Luke Cage’i, Iron Fist’i ve ekibin toplandığı Defenders’ı görecektik. Plan belliydi, üstelik tanıdık, bildiğimiz bir plandı. Daha önce işlediği yine Marvel tarafından tescillenmiş bir plan. Nihayetinde Jessica Jones geldi. Bir süper kahraman hikayesinden çok daha farklı bir tadı vardı Jessica Jones’in. İşlediği konu itibariyle aslında oldukça sert bir hikayesi vardı. Ancak Jessica Jones, Daredevil’in yükselttiği çıtayı pek aşamadı. Sonrasında meh diyebileceğimiz Luke Cage sezonu ve maalesef Iron Fist’i izledik. Marvel ve Netflix ortaklığından çıkan işlerin grafiği buraya kadar hep düşüşte olan bir grafiğe sahipti.

En sonunda, dört gözle beklediğimiz Defenders geldi çattı. Onca zaman beklemenin yükselttiği beklentiye karşın Iron Fist’in bu beklentilerimizi aşağılara çekmesiyle ortalarda bir yerde kaldı beklentiler. Peki ne kadar ihya etti bizi Defenders ? Genel kanı çok olumlu değildi, hatırlatalım. Potansiyeli vardı ama o kadar da iyi bir iş çıkmamıştı. Şahsen, izlerken oldukça keyif almıştım. O ana kadar diziler gitgide düşen bir performans sergilemiş olsalar bile karakterleri sevdirmeyi başarmıştı ve Defenders ile bu karakterleri bir arada olduğunu görmek bile bir noktaya kadar kusurları örtmüştü benim için. Açıkçası, ben bu habere üzülen taraftayım, Defenders benim için eksileri olsa dahi severek izlediğim bir iş olmuştu.

Sizler neler düşünüyorsunuz, Defenders en azından bir sezonu daha hak etmiyor mu ? Yorumlarda belirtin konuşalım.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın !

Etiketler: .

Yazar

aranelwilibald

Çizgi romanın panelleri arasında gezinen, bilim kurgunun sonsuzluğunda kaybolan, fantastik evrenlerde maceralara çıkan biri.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.