• Home
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_right NETFLIX
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right GPoD XL 07: Super Bowl 2018 Fragmanları
play_arrow

PODCAST

GPoD XL 07: Super Bowl 2018 Fragmanları

Geekstra 10 Şubat 2018


Background

Selam Gençler!

Nasılsınız?

Siz istediniz biz çektik! Super Bowl 2018 (Super Bowl Puristler için Super Bowl LII), reklam kuşağında gösterilan film ve dizi fragmanlarını konuşuyoruz. Hepsini değil, sadece canımızın istediklerini.

Westworld 2. sezon, Venom, Mission Impossible, Jurassic World 2, Avengers – Infinity War ve tabii ki Deadpool 2 konuştuk. Hatta yarım saat konuya giremediğimiz için çevirdiğimiz saçma muhabbeti de ayrıca “Behind the Pod” adı ile Patronlarımıza özel paylaştık 🙂

  • cover play_arrow

    GPoD XL 07: Super Bowl 2018 Fragmanları
    Geekstra

Favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Ayrıca bu podcast’e youtube kanalımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Tagged as: .

Previous episode
Similar episodes

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.