• Home
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_right GPoD
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right GPoD 82: Özlemişiz Yahu!
play_arrow

PODCAST

GPoD 82: Özlemişiz Yahu!

Geekstra 24 Mart 2018 1


Background
share close

Selam Gençler!

Nasılsınız?

Uzun bir aradan sonra yep yeni ve cap canlı bir GPoD ile karşınızdayız! Başlıktan da anlaşıldığı gibi Kafkaesk ve R.ist.T.O.’nun iş yoğunluklarından ve acıklı ayırılıklarından sonra ilk defa çektikleri podcast.

“Konu var mı?” sorusunu soruyorsanız bir kaç bölüm dinlemiş ama tam olarak işin özünü kapacak kadar sıkı bir takipçi olmadığınız anlamına geliyor çünkü cevabı tabii ki “HAYIR”. Fakat soru “neler konuşuldu” ise, Kafkaesk’in gizemli dropbox foto arşivinden, R.ist.T.O.’nun çocukluk ve okul yılları anısına, babalarımızın içki koleksiyonundan, evdeki bowling topunun gizemnine kadar o kadar çok saçma ama garip şekilde bağlantılı konular hakkında konuşuyorlar ki, inanmak için dinlemeniz gerek. Gerçekten!

  • cover play_arrow

    GPoD 82: Özlemişiz Yahu!
    Geekstra

Favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Ayrıca bu podcast’e youtube kanalımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Önceki Bölüm
Benzer Bölümler

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.