Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD XL 13: Nasıl Yapıyorduk Bu Podcast Olayını?

Selam Gençler!

Sitemizin bakım çalışmaları sonra sizinle paylaşacağımız ilk podcast’i eminim iple çekmişsinizdir.

Konuyu uzatmadan biraz da kazaran çekilmiş bu podcastin tanıtımına geçeyim. GpoD XL’in 13. bölümünde Türkay, Unratedlogician ve Muad’dib’in katılımıyla yine konudan konuya atlıyoruz.

Supernatural dizisinin ölümsüzlüğünden, The Big Bang Theori’nin sonlanmasına ve Türkay ve Unrated’in katılımının şart koştuğu StarWars muhabbetine ve en sevdiğimiz çizgi roman yazarlarından Grant Morrison’dan bize etik dersi vermeye kalkan (ve kanımca da pek başarılı olan) The Good Place’e yine plansız, yine programsız ve yine bol geyikli bir bölüm sizi bekliyor.

Bakım sırasında yaptığımız değişikliklerden biri de Podcast feedlerimizi ayırmak oldu. Favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girerek (kopyala/yapıştır) veya podcastlerimizi aratarak ister tüm podcastlerimizi aynı feed üzerinden takip edebilir, isterseniz de her podcasti ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Cosplay Galeri: Jessica Nigri

Çizgi roman, oyun, manga, anime ile ilgili olanların ablayı tanımıyor olmaları düşük bir ihtimal. Hele...

MacGyver Geri Dönüyor!

Deadline'ın haberine göre CBS, MacGyver dizisinin remake'i için çalışmalara başlamış. Projenin başında da Saw (Testere) serisi...

Kapat