Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD 80: Black Mirror S.4

Selam Gençler!

Nasılsınız? GPoD’un 80. Bölümü yeni yıl şerefine 79. Bölüm ile birlikte aynı anda yayında! Even yeni yılın ilk podcastini duble ve Patreon ile aynı zamanda yayınlamaya karar verdik? Neden? Çünkü!

Kültlüğü aşıp bayağı bildiğin mainstreame dönüşen Black Mirror dizisinin son sezonu yayınlandığından beri ne zaman konuşacağız diye bekledik durduk ve beklediğimize değimiş ki bizce çok keyifli bir muhabbet oldu bu. Evet bence de bayağı iyi…

Her bölümün çok da detayına inmeden sevdiklerimizi, sevmediklerimizi ve serbest çağırımın çağrılarını da göz ardı etmeden gelsin size GPoD 80: Black Mirror S.4!

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GELİN KÜÇÜK BİR HE-MAN TRAVMASI GEÇİRELİM

Yabancı sitelerde yer alan haberlere kullanıcıların yaptıkları yorumları okumak kimi zaman haberin kendisinden daha ilginç...

Willem Dafoe Justice League’e Katıldı!

Eminim bir çoğunuz bana hak verecektir ki, Sam Raimi’nin ilk Spider-Man filminin en büyük hatası...

Kapat