Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD 82: Özlemişiz Yahu!

Selam Gençler!

Nasılsınız?

Uzun bir aradan sonra yep yeni ve cap canlı bir GPoD ile karşınızdayız! Başlıktan da anlaşıldığı gibi Kafkaesk ve R.ist.T.O.’nun iş yoğunluklarından ve acıklı ayırılıklarından sonra ilk defa çektikleri podcast.

“Konu var mı?” sorusunu soruyorsanız bir kaç bölüm dinlemiş ama tam olarak işin özünü kapacak kadar sıkı bir takipçi olmadığınız anlamına geliyor çünkü cevabı tabii ki “HAYIR”. Fakat soru “neler konuşuldu” ise, Kafkaesk’in gizemli dropbox foto arşivinden, R.ist.T.O.’nun çocukluk ve okul yılları anısına, babalarımızın içki koleksiyonundan, evdeki bowling topunun gizemnine kadar o kadar çok saçma ama garip şekilde bağlantılı konular hakkında konuşuyorlar ki, inanmak için dinlemeniz gerek. Gerçekten!

Favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Ayrıca bu podcast’e youtube kanalımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Comments to GPoD 82: Özlemişiz Yahu!

  • Temizinden bir Annihilation konuşmasanız mı?

    Can Bolat 4 Nisan 2018 04:06 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Netflix’in Daredevil Logosu Belli Oldu!

Sanırım yeni gelecek çizgi roman uyarlaması diziler arasında en çok merak ettiğim dizi Marvel’in Netflix...

[Fragman] Jason Bourne Is Back!

Bir başka devam filminin geliyor olmasına bu kadar sevindim mi acaba? Fark etmediniz tabii ama...

Kapat