play_arrow

ÇİZGİ ROMAN

GPoD 85: Into The Spider-Verse

Geekstra 15 Aralık 2018


Background

Selam Gençler!
Bu hafta Maad’dib ve R.ist.T.O.’nun katılımıyla Spider-Man: Into The Spider-Verse filmini değerlendireceğiz. Evet bu hafta da Kafkaesk yok ama kendisine siteminizi sosyal medya ve/veya yorumlarınız aracılığı ile iletebilirsiniz 🙂

Bence fazla söze gerek yok hemen muhabbete dalmanız en iyisi ama kaydımız sırasında lafı geçen Married with Sea Monsters grubunun yorumladığı Spider-Gwen çizgi roman serisindeki The Mary Janes grubunun “Face it Tiger” parçasını aşağıdaki link’ten dinleyebilirsiniz.

  • cover play_arrow

    GPoD 85: Into The Spider-Verse
    Geekstra

Tüm podcastler: http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Tagged as: .

Previous episode

Post comments

This post currently has 1 comment.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.