PODCAST

Haftalık Geek Bakışı 16 (24.03.2018 – 28.03.2018)

Geekstra 4 Nisan 2018


Background
share close

Selam Gençler!

Yeni bir Haftalık Geek Bakışı ve yine tonla haber ile karşınızdayız. Bu haftanın Hatalık Geek Bakışı biraz gecikti çünkü sitemizin host edildiği serviste büyük bir tekni sorun yaşandı ve 2 gün kadar sitemiz kapalı kaldı (bunu bahane ederek podcast editi konusunda savsaklamalar yaşanmadı değil tabii).

Türkay, Unratedlogician ve R.ist.T.O.’nun katıldığı podcastin konu başlıkları kısaca Star Trek filmleri, Blade Runner 2049, Fox’un ertelenen X-Men filmleri, Captain Marvel, Donald Glover’ın iptal edilen Deadpool animasyonu ve dahasını konuşuyorlar.

Bu arada kayıt kalitesi konusunda da özür dilemek isteriz. Toplu çekimlerimiz genellikle internet üzerinden oluyor ve bazen ses kesilmesi vb durumlar oluşabilmekte.

  • cover play_arrow

    Haftalık Geek Bakışı 16 (24.03.2018 – 28.03.2018)
    Geekstra

Favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Ayrıca bu podcast’e youtube kanalımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.