PODCAST

Haftalık Geek Bakışı 14 (09.03.2018 – 16.03.2018)

Geekstra 17 Mart 2018


Background

Selam Gençler!

Nasılsınız? Podcast’te 2-3 hafta demişiz ama resmen aylar olmuş Haftalık Geek Bakışı Çekmeyeli…

Haftalık Geek Bakışının bu bölümünde her zamanki gibi bir önceki haftanın geek gündemini ele alıyoruz ve konularımız arasında Marvel’in Captain Marvel filmi, Black Panther’ın 1 Milyar Dolar ciro sınırını geçmiş olması, ucundan Avengers Infinity War gibi Marvel haberlerinin yanı sıra kaınılmaz bir BvS muhabbeti, Flash Point Batman, Fantasic Beasts 2 – The Crimes of Grindelwald ve yeni Wolveine adayı olarak Scott Eastwood’u konuşuyoruz.

Bence dinlemeye değer!

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilirsiniz.

  • cover play_arrow

    Haftalık Geek Bakışı 14 (09.03.2018 – 16.03.2018)
    Geekstra

TuneIn Radio üzerinden dinlemek için tıkla!
iTunes üzerinden dinlemek için tıkla!

Aşağıdaki yorum kutusunda düşüncelerinizi paylaşabilir, Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza katılabilir, daha güncel paylaşımlarımız için bizi FacebookTwitter ve Instagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.