play_arrow

PODCAST

Podcast Sanırım #03 – Agents of SHIELD Bozdu Mu?

Geekstra 6 Şubat 2018


Background

Agents of SHIELD 5. ve büyük olasılıkla son sezonunun ilk yarısını geride bıraktı. Akıllardaki soru ise dizinin üzerimizde bir nasıl etki bıraktığı tabii ki. Dizinin sıkı takipçisi unratedlogician’ın da bu konu hakkındaki fikirleri biraz, neyse spoiler vermeyelim. Keyifli dinlemeler!

 • cover play_arrow

  Podcast Sanırım #03 – Agents of SHIELD Bozdu Mu?
  Geekstra

Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Ayrıca bu podcast’e youtube kanalımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum kutusunda düşüncelerinizi paylaşabilir, Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza katılabilir, bizi FacebookTwitter ve Instagram adreslerimizden de takip edebilirsiniz.

Tagged as: .

Previous episode

Post comments

This post currently has 3 comments.
 1. Kağan Özçelik on 11 Şubat 2018

  Bu dizinin top noktası 3.sezondu ya.4’den beri bir düşüş var gibi.4.sezonun üç ayrı konu başlığında ilerlemesini pek sevmemiştim ben.Daha bütün halinde olmasını istiyorum umarım dizi günümüz zamanına geldikten toparlar dediğin gibi.

 2. Raminoremy on 14 Şubat 2018

  Yalnız Agents of Shield dizisini de zamanında MCU canon’ı içeresinde olması kurtarmıştı, o noktaya gelene kadar öyle çokta bir olayı yoktu bana kalırsa dizinin.Bu değer kesinlikle korunmalı bana kalırsa, hiç bir zaman evrenden tamamen kopuk bir şekilde ilerlemelerini istemem ben.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.