Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Rick and Morty Çizgi Roman Serisi Türkçe!

Marmara Çizgi, son yılların beğenilen Cartoon Network (Adult Swim) serisi Rick and Morty’nin çizgi romanını yayınlayacağını duyurdu. Yayınevinin paylaştığı tanıtımda şimdilik sadece Eylül 2018’de fasikül olarak yayınlanmaya başlanacağı bilgisi var.

Justin Roliand ve Dan Harmon’un (Community) yarattığı Rick and Morty çizgi dizisinin ilk bölümü 2 Aralık 2013’te yayınlandı. 3. sezon finalinin yayınlandığı 1 Ekim 2017’den beri takipçileri yeni sezon tarihinin duyurulmasını bekliyor.

Geçtiğimiz mayıs ayında Rick and Morty için yeni anlaşmanın yapıldığı ve dizinin 70 yeni bölüm için onay aldığı duyurulmuştu.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Testere: Jigsaw Efsanesi Ön Gösterimine Davetlisiniz!

Selam gençler, Nasılsınız? Umarım keyifler yerindedir. 3 Kasım'da Testere efsanesi sinemalara geri dönüyor ve Geekstra...

GPoD 46: Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Fragmanı

Selam Geçler! Pelin’in sponsorluğunda gerçekleşen GPoD 46’da Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Fragmanını konuşuyoruz, araya da...

Kapat