Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Matt Smith Star Wars Kadrosuna Katıldı

Pek sevgili 11. doktorumuz Matt Smith’in J.J. Abrams’ın STAR WARS: EPISODE IX’ine katıldığı duyuruldu. Smith’in hangi rolü canlandıracağı henüz belli değil ancak Doctor Who hayranları bu habere pek sevinmiş görünüyor. Bense filmde gördüğümüzde kendisini tanıyabileceğimiz bir kılıkta olur diye umuyorum sadece.

Matt Smith isminin eklendiği kadronun geri kalanını da bir hatırlayalım:

Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Keri Russell, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Richard E. Grant, Naomi Ackie, Mark Hamill, Anthony Daniels, Billy Dee Williams, Carrie Fisher ve Dominic Monaghan.

Görüldüğü üzere kadro şahane.

Matt Smith’in dışında kadroya katılan ve beni heyecanlandıran diğer bir isimse Keri Russell. Russell 2000’lerin başında Felicity’de ve daha sonra Mission Impossible 3’te Abrams’la çalışmıştı.

SW hayranlarını asıl korkutan isim J.J. Abrams zira Star Wars: The Force Awakens’ta ortaya koyduğu iş hayranlar arasında büyük tartışmalara yol açmıştı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Sofia Coppola Deniz Kızını Yönetecek?

Sanırım süper kahramanlar, vampirler ve zombielerden sonra HollyWood’un yeni gözdesi masallar Tamam tamam masal hikayeleri...

ARROW: SUICIDE SQUAD FRAGMANI!

1-2 hafta önceydi ristto heyecanla şu (TIK) haberi yazdı ve dün gece Stephen Amell nam-ı...

Kapat