• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right 4NÖRD – Yeni Podcast Serisi Love Death and Robots EP01 – Sonnie’s Edge
play_arrow

DİZİ

4NÖRD – Yeni Podcast Serisi Love Death and Robots EP01 – Sonnie’s Edge

Geekstra 1 Nisan 2019


Background

Hey Gençler!

Biliyorsunuz hiç bir şeyi olması gerektiği gibi yapmıyoruz. Asiyiz biz öyle. Podcastler ayda yılda bir çıkar, sonra “oha peş peşe 3 tane yayımladılar” derken 43 hafta bizden haber almazsınız. Geekstra işte gizemli şekillerde çalışıyor (ne gizemi, tembellik işte…).

Kısaca size iletmeye çalıştığım mesaj şu ki, 4NÖRD adında yeni bir Podcast serimiz var. Kafanızda bu serinin nasıl bir şey olacağını kurgulamaya başladıysanız hemen unutun. Çok farklı bir seri bu.

Öncelikle bu seri sezonlar halinde çıkacak. Berlirli bir konu, konsept? Yok. Podcast’in adından da anlaşılacağı üzere bir konu üzerinde 4 adet nerd’ın görüşlerini dinleyeceksiniz. Kim mi bu 4 nerd? Belli değil! Gizem bu, hangi bölümde kim konuşuyor, o adam geçen bölümde var mıydı? Ne önemi var bölümlerden birinde 4. bulamadıkları için Kafkaesk’in dayısı Faruk konuştuysa? Önemli olan muhabbet ve o da bol bol var.

4NÖRD’ün 1. sezonu yeni Netflix dizisi Love, Death & Robots’un tüm bölümleri için ayrı ayrı çekilmiş konuşmalardan oluşuyor. Tamamı önce Patreon sayfamıza yüklenecek olan sezon, diğer podcast kanallarına ise önce bugün 3 bölüm, sonrasında ise her gün 1 bölüm şeklinde yayımlanacak.

Daha fazla uzatmadan ilk bölüm ile başlayalım. Sonnie’s Edge gelsin!

  • cover play_arrow

    4NÖRD – Yeni Podcast Serisi Love Death and Robots EP01 – Sonnie’s Edge
    Geekstra

Tüm podcastler: http://geekstra.com/feed/podcast

Bu arada GPoD’u, PODAVAN‘ı ve 4 NÖRD‘ü artık Spotify’dan da takip edebilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz. Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Tagged as: .

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
BALKON KEYFİ BÖLÜM 5!

Bayram, tatil fln derken biraz arayı uzattık evet ama olsun gümbür gümbür 2 saatlik bir...

GPoD 81: Yine Mi Gelecek Kaygısı?

Selam Gençler! Nasılsınız? GPoD'un 81. Bölümü Kafkaesk ve R.ist.T.O.'nun geleceğe dair klasik atıp tutmalarından oluşuyor!...

Kapat