Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

4NÖRD – Yeni Podcast Serisi Love Death and Robots EP01 – Sonnie’s Edge

Hey Gençler!

Biliyorsunuz hiç bir şeyi olması gerektiği gibi yapmıyoruz. Asiyiz biz öyle. Podcastler ayda yılda bir çıkar, sonra “oha peş peşe 3 tane yayımladılar” derken 43 hafta bizden haber almazsınız. Geekstra işte gizemli şekillerde çalışıyor (ne gizemi, tembellik işte…).

Kısaca size iletmeye çalıştığım mesaj şu ki, 4NÖRD adında yeni bir Podcast serimiz var. Kafanızda bu serinin nasıl bir şey olacağını kurgulamaya başladıysanız hemen unutun. Çok farklı bir seri bu.

Öncelikle bu seri sezonlar halinde çıkacak. Berlirli bir konu, konsept? Yok. Podcast’in adından da anlaşılacağı üzere bir konu üzerinde 4 adet nerd’ın görüşlerini dinleyeceksiniz. Kim mi bu 4 nerd? Belli değil! Gizem bu, hangi bölümde kim konuşuyor, o adam geçen bölümde var mıydı? Ne önemi var bölümlerden birinde 4. bulamadıkları için Kafkaesk’in dayısı Faruk konuştuysa? Önemli olan muhabbet ve o da bol bol var.

4NÖRD’ün 1. sezonu yeni Netflix dizisi Love, Death & Robots’un tüm bölümleri için ayrı ayrı çekilmiş konuşmalardan oluşuyor. Tamamı önce Patreon sayfamıza yüklenecek olan sezon, diğer podcast kanallarına ise önce bugün 3 bölüm, sonrasında ise her gün 1 bölüm şeklinde yayımlanacak.

Daha fazla uzatmadan ilk bölüm ile başlayalım. Sonnie’s Edge gelsin!

Tüm podcastler: http://geekstra.com/feed/podcast

Bu arada GPoD’u, PODAVAN‘ı ve 4 NÖRD‘ü artık Spotify’dan da takip edebilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz. Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Kabuktaki Hayalet Ön Gösterimine Götürüyoruz!

Selam gençler! Duyurulduğundan beri gerek oyuncu seçimi gerekse nasıl bir uyarlama olacağı konusunda üzerine fırtınalar...

Days of Future Past – Film Eleştirisi – Yazı Dizisi 3

Merhaba sevgili Geekstra okuyucuları. Yazı dizisine verdiğim uzun bir aradan sonra tekrar beraberiz. Yazı dizisine...

Kapat