Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Yeni Podcast Serisi 4NÖRD Yakında!

Gençler!

Size çok sevineceğiniz bir haberimiz var! Çok yakında yeni, sezonluk bir podcast serisi yayımlayacağız. Hem de tüm bölümleri peşi peşine dinleyebileceksiniz!

Tanıdığınız hiç kimsenin olmayacağı, kimin ne için konuştuğunun da çok önemi olmadığı, yalnızca konu ve muhabbetin olduğu bu yeni seri, Netflix’in yeni antoloji dizisi Love, Death and Robot dizisini konu alacak.

4 NÖRD 1. Sezon bölümleri öncelikli olarak tüm Patronlarımıza sunulacak olup, diğer podcast kanallarımızada ise günlük olarak yayımlanacak. 4 NÖRD podcastlerini aşağıdaki RSS feed’inden, sitemiz ve iTunes, Podcast Addict gibi en sevdiğiniz podcast uygulamasından ve SPOTIFY’dan da dinleyebileceksiniz.

Tüm podcastler: http://geekstra.com/feed/podcast

Bu arada GPoD’u artık Spotify’dan da takip edebilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz. Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Comments to Yeni Podcast Serisi 4NÖRD Yakında!

  • Bu ekip birlikte podcast ceksin

    Cagatay 7 Nisan 2019 11:41 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Logan: Wolverine Davetiye Kazananlar Belli Oldu!

Evet Gençler! 2 Mart Perşembe günü düzenlenecek Logan: Wolverine Özel Ön Gösterimine davetiye kazananları açıklıyoruz! Alfabetik...

Balkon Keyfi 72: ve DISNEY FOX’U YER

Selam Gençler! Uzun bir aradan sonra bir Balkon Keyfi iyi gider diye düşündük. Bu bölümde...

Kapat